Operace h. víček

Anonymní
13.3.21 17:16

Operace h. víček

Ahoj holky, je tu některá z vás, která se také už narodila se,,spadlými" horními víčky a nechala si to odoperovat již v mladém věku? Je mi 24, možná částečně díky genetice mám zkrátka od dětství převislá horní víčka. Docela dost - nemohu si namalovat oční stíny, linky… Oči jsou malé… Štve mě to hlavně z estetického důvodu, a tak už pár let zvažuji plastickou operaci. Všude ale píší o tom, že je to zákrok výhradně pro věkově vyzrálejší ženy. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli jste to některá z vás podstoupila ve věku do 30 let a případně kde Vám to dělali… Díky moc :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
951
13.3.21 18:24

Jedna známá měla převislá víčka také „odjakživa“, operovat si je nechala kolem třicítky a vypadalo to pak moc dobře. Zkus se poradit s plastikem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14143
13.3.21 18:41
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31328
13.3.21 19:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky, je tu některá z vás, která se také už narodila se,,spadlými" horními víčky a nechala si to odoperovat již v mladém věku? Je mi 24, možná částečně díky genetice mám zkrátka od dětství převislá horní víčka. Docela dost - nemohu si namalovat oční stíny, linky… Oči jsou malé… Štve mě to hlavně z estetického důvodu, a tak už pár let zvažuji plastickou operaci. Všude ale píší o tom, že je to zákrok výhradně pro věkově vyzrálejší ženy. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli jste to některá z vás podstoupila ve věku do 30 let a případně kde Vám to dělali… Díky moc :*

Já si myslím, že Ti to udělají.

Jen počítat s tím, že to vydrží tak 7 - 10 let.

A u mladých je trošku nebezpečí keloidní jizvy.
Bylo o ní povídání na tom papíře, který jsem tam musela podepsat, že za to doktor případně nemůže a tak jsem se na to ptala a dělá se jen u mladých, ta jizva.
Ale taky ne u všech, to vůbec, to bych se na to tam zeptala, nejspíš bys to už věděla, že třeba k tomu máš sklony, jestli ses někdy řízla, tak se to abnormálně hojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat