Hubnutí do plavek 2021!

5.3.21 19:15

Hubnutí do plavek 2021!

Zdravím vás holky!
Dnes jsem si dokončila registraci a jsem konečně mezi vámi, možná o tom ani nevíte, ale už mockrát mě některé vaše rady zachránily!

A teď k věci..asi jako každá žena chci v létě vypadat dobře v plavkách, objednala jsem si běžecký pás a mám v plánu se do toho opravdu obout!
Dnes jsem si zašla do lékárny a koupila Diterpex a Forfeminu, lékárnice mi řekla, ať beru jeden den to a druhý den to druhé, což mi připadá jako hloupost..Diterpex potom nebude tolik účinný..tak se chci zeptat, co byste mi doporučily vy. :srdce:

A! Potom bych tady chtěla rozjet diskuzi o různých radách na toto téma - klidně samotné hubnutí, cvičení, jak nebýt líná (to je můj hlavní problém :D), celkově zdravý životní styl. :) Budu ráda když napíšete i svůj příběh :srdce:

Předem všem děkuji za užitečné rady a příběhy! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
92
5.3.21 19:20

Lékárnice je magistra, pět let studovala ne zrovna lehkou školu aby byla kompetentní radit a ty řekneš že co tvrdí je blbost? Jenom proto že ty máš takový pocit? 8o Víc asi nemám co dodat…

Nezapomeň napsat diskuzi až budeš mít zdravotní problémy z toho že nerespektuješ doporučení lékárnice. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.3.21 19:23

@EvaEpic Myslela jsem to tak, jestli nebude lepší, když doberu jeden doplněk a pak až půjdu do druhého, že bych to spíš vůbec nekombinovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
5.3.21 19:27
@tynazajickova píše:
@EvaEpic Myslela jsem to tak, jestli nebude lepší, když doberu jeden doplněk a pak až půjdu do druhého, že bych to spíš vůbec nekombinovala.

Každá věc funguje jinak, takže právě to kombinování je ideální. Jedno má ovlivňovat vstřebávání tuků a druhá odvodňuje. Takže úplně jiné procesy. To kombinovaní zní právě super, nebudeš se zavodňovat a zároveň to podpoří i ten metabolismus tuků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.3.21 19:29
@EvaEpic
@EvaEpic píše:
Každá věc funguje jinak, takže právě to kombinování je ideální. Jedno má ovlivňovat vstřebávání tuků a druhá odvodňuje. Takže úplně jiné procesy. To kombinovaní zní právě super, nebudeš se zavodňovat a zároveň to podpoří i ten metabolismus tuků.

Skvělý! Takhle vysvětlené už mi to dává smysl, bála jsem se aby to pro moje tělo nebylo moc.
Děkuji za radu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
541
5.3.21 19:54

Já bych se možná přidala, jestli mě to bude bavit. Nikdy jsem takhle ve skupince nebyla. Já cvičím podle fitfab. Jsem teď půl roku po porodu. Ale nějak mi nejde jídlo, i když teorii mám si myslím celkem zmáknutou, chybí mi vůle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
5.3.21 22:18

Ahoj, rada bych se k tobe pridala. Mam tez pripraven bezici pas. Jen mam tu nevyhodu, ze stale kojim, takze zadne doplnky stravy nemohu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
541
6.3.21 07:04

@nuklear90 já taky kojím, ale ani pak žádné doplňky brát nehodlám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9703
10.3.21 13:20
@tynazajickova píše:
@EvaEpicSkvělý! Takhle vysvětlené už mi to dává smysl, bála jsem se aby to pro moje tělo nebylo moc.
Děkuji za radu :)

A bude to fungovat. kdyby to bylo tak lehký, na světě by nebylo tlustyho. jinak se ráda přidám do skupiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 18:34

Než forfemina to mi víc pomáhá vždycky před létem H2out. Oboje by to mělo být na odvodnění, ale H2out mi osobně třeba přišel lepší. Odvonění před létem je asi to nejvychytanější (možná trochu vyčůrané) hubnutí. Jde o to že vyoadáte štíhleji máte plošší bříško, dokonce shodíte i několik kg. Ale jediné, co vám to udělá je že vás opustí přebytečná voda ale tuk zůstane

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat