Hubnutí - držíte jídelníček?

901
8.2.21 14:19

Hubnutí - držíte jídelníček?

Ahoj holky,
zakládám tohle vlákno pro ty, které zrovna hubnou, abychom se trochu motivovaly a podpořily v našem úsilí :kytka:
Já jsem na tom aktuálně nic moc :D 170 cm, 62 kg, od konce prosince mám dole 3 kg. Jde to pomalu no :oops: držím teď jídelníček a cvičím doma cca 3-4× týdně. Potřebuji dát dolů ještě aspoň 5 kg (nejlépe tuku).

Jak jste na tom vy? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5325
8.2.21 14:37

Proč chceš mít při 170 cm 57 kg? Jsi na tom aktuálně nic moc? Vždyť máš zdravou váhu. :nevim:
Jinak ano, taky se snažím zhubnou a snažím se držet jídlo, ale né vždy to vyjde, co si budeme. Ale já jsem trošku jiná kategorie. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
8.2.21 14:41

@Paola21 No tak ono je kg a kg. Já bych měla klidně 60 kg, ale ne v tuku jako je to teď :D Chci mít pevný zadek, nohy, ploché břicho…teď se to na mě zatím klepe :D
Není to o kilech, ale spíš o % tuku, která nemám v normě :oops:
Ale fakt se snažím a už to trochu jde vidět, ale stále je daleká cesta přede mnou.

Jak jsi na tom ty? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
8.2.21 14:48
@Lovelytrue píše:
@Paola21 No tak ono je kg a kg. Já bych měla klidně 60 kg, ale ne v tuku jako je to teď :D Chci mít pevný zadek, nohy, ploché břicho…teď se to na mě zatím klepe :D
Ale fakt se snažím a už to trochu jde vidět, ale stále je daleká cesta přede mnou.Jak jsi na tom ty? :)

To chci taky:D. No dle BMI 27.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
8.2.21 14:54

@Paola21 BMI je jen číslo :D nevypovídá o ničem, takže no stress :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
8.2.21 14:55

Já si dala předsevzetí, že zhubnu to co jsem nabrala v těhu (15 kilo po porodu) Od 4.1 mám 3 kila dole. Cvičím hodinu 5× v týdnu. Jím skoro normálně akorát místo příloh (brambory, hranolky, krokety…) si dám zeleninový salát. Ke svačině ovoce. Úplně jsem vynechala bublinkové a slazené nápoje a všechno sladký. A omezuji smetanové omáčky :cert:
Koupila jsem i fitness váhu aby mi ukázala kolik mám v sobě vody a kolik tuku :mrgreen:
Mám 169cm a aktuálně 75 kilo. Do léta to snad dopadne :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
8.2.21 14:56
@Lovelytrue píše:
@Paola21 BMI je jen číslo :D nevypovídá o ničem, takže no stress :kytka:

no zrcadlo taky o něčem vypovídá, ale bylo hůř, před rokem a něco BMI 37 :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1269
8.2.21 15:13

Já jídelníček teď nedržím, necítím se na to. Co držím je přerušovaný půst a běhám 4* týdně. Od začátku ledna mám dole cca 3 kila ale taky jsem jiná kategorie než ty. Teď mám 171/70 kg a můj cíl je cca těch 63-65. Když jsem bývala mladší měla jsem i 60 kg ale to už jsem vypadala jak vychrtlina a vypouklý zadek (mám postavu typu hruška takže zadek mám a budu mít vždycky). Tam se dostat už nechci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3522
8.2.21 15:42

Taky jsem se do toho pustila. Denně cvičím asi 40 minut podle YouTube. Tam vidím obrovský posun v kondici. Začínala jsem na začátku roku, 159/65,ted mám 60. Pečivo jsem vyměnila za low carb varianty, buď si peču nebo kupuju takové ty hutné seminkove chleby. Vyřadila jsem sladké, piju vodu nebo neslazené čaje. Hodně jim jogurty, tvarohy, cottage a tak. A třeba místo brambor pecenou zeleninu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2897
8.2.21 15:49

Ja jídelníček nikdy nedrzela, stravuju se cely zivot tak nejak s rozumem a akorat cvicim. Myslim, ze se ty jidelnicky v honbe za dokonalou postavou dost precenuji, ja si dam klidne burger nebo smazak s hranolkama a presto mam vysekany bricho a pevnej zadek :nevim: podle me je dulezity se teda hlavne hybat a striktni jidelnicky az tak dulezity nejsou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
8.2.21 17:12

Jedu podle sebe. Vic piju, vyradila jsem sladky, obcas delsi prochazka. Za 3 mesice 18kg. Hubnu z vysoke vahy, takze to slo celkem rychle. Jeste 20 potrebuju. Do konce prazdnin znacka ideal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
8.2.21 17:20

Kdysi na inbody mi byla vypočítána ideální váha na moji výšku při správném poměru tuku a svalů - 171 cm/62,5 kg. :nevim: Zdá se mi to moc. :? Ideál u mě je tak 54-56 kilo. Ale záleží, jak se kdo cítí a jak je stavěný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1144
8.2.21 17:22
@Lovelytrue píše:
Ale fakt se snažím a už to trochu jde vidět, ale stále je daleká cesta přede mnou.Jak jsi na tom ty? :)

A kolik teda těch % tuku máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1269
8.2.21 17:24

@cascades já bych při 171 cm s váhou 54 kg vypadala jak z koncentráku :nevim: už jsem tak vypadala i když jsem měla 60 kg. Bohužel mám bytelnou kostru :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
8.2.21 17:30

@Mia25 Však jo, každý je stavěný jinak. A taky každý má jiné představy o štíhlosti nebo přílišné hubenosti. Pro někoho jsem štíhlá, pro někoho vyzáblá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat