Hubnutí po císaři

2669
27.7.13 19:42

Hubnutí po císaři

Ahoj, která by se mnou hubla po císaři? Jsem z Prahy přibrala jsem celkem asi 16kilo a zhubla 6 tudíž mi 10nadbývá, před otěhotněním jsem si perfektně hubnula ve fitku atd… :mrgreen: a pak bum mimčo takže měřím 159cm a vážím 69kilo :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Kies
27.7.13 19:47

@cvana ahoj… Ja jsem po cisari, ja jsem z Phy a ač jsem na své váze jako před těho, hubnu, ptž to jsem byla na mě nabratá :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
2669
27.7.13 20:01

@Kies a kdy si rodila? no ja pak klidne zhubnu jeste 5kilo jako bonus :mrgreen: ja 6.6 jinak uz m e nic neboli tak muzu se začit pomalu asi hybat uz jsem byla i plavat ale unava je silnejsi jak ja :mrgreen: z ktere si prahy ja žižkova :Ds kočarkem to je ale celkem fitko, akorat kdyz jsou tak hnusne vedra tak jsme radeji doma..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kies
27.7.13 20:10

@cvana rodila jsem v puli brezna a ke cviceni jsem se pres vsechno jeste nedostala, ale stale plne kojim, takze nelze ani nejist, coz bych ‚brala‘,takze zacinam aspon jist opet zdrave, ne moc sladke a musim nejak vymyslet to hejbani se! ja jsem z p-4

• Nahlásit
  • Citovat
2669
27.7.13 22:19

@Kies já nekojím :( maly byl moc maličký tak to neroztahal a pak po 3tydnech se přisál a sosal aspon mezi jídly nutrilonkem ovsem mlečka bylo max 20ml a pak klesalo a klesalo a je fuč :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kies
28.7.13 07:01

@cvana achjo, to je škoda, ale tak dneska je snad UM natolik dobrá, ze je v klidku jako nahrazka za MM ;) ale zda Te to mrzi i kvuli hubnuti, kojeni=hubnuti, tak nekleseja mysly, ja po kojeni zazracne nehubnu, ba prave naopak (kdybych se trochuehlidala) :jazyk: mas kluka nebo holku?!

• Nahlásit
  • Citovat
2669
28.7.13 14:58

@Kies kluka jak buka :mrgreen: ale v tech vedrech jsme radeji doma, ja chci k vodeee :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kies
28.7.13 15:22

@cvana s tak malym mimcem to nema cenu ani k vode do stinu… Je tam na chcipnuti!

• Nahlásit
  • Citovat
2669
28.7.13 15:53

@Kies no práve zrovna porodím a je parné léto :mrgreen: za rok si to vynahradíím :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kies
28.7.13 21:41

@cvana no jistě :palec: za rok se sejdem na koupálku :jazyk: u brouzdálka :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
1325
28.7.13 21:51

Ahojky, já rodila císařem koncem března, přibrala jsem 17kg a to mám jen158cm…fakt to byla hrůza, kojila jsem jen 2měs., tak jsem si pak naordino´vala přísnou dietu a 2× týdně cvičení…a hurá už jen 2kg, ale ty budou nejhorší :roll: se znám už si myslím, že je to dobré a začínám jíst sladké :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24869
17.9.13 13:16

@cvana - taky jsem rodila cs, s tím naším obříkem to ani nešlo jinak, jak jsem psala na fb, vaši momentální míru neměl ani při narození, takže mám posilovnu když zvedám syna :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2669
17.9.13 13:51

@Maky.p juuu :D no to jo muj mel 2490 :D gramu při narození a při odchodu z porodnice mu to kleslo na 2330g… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24869
17.9.13 14:11

Náš malej klesl po porodu na 4,5kg, ale jak jsme šli z porodnice, tak měl už lehce přes 5kg :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama