Hudba k dětské písničce VRÁNA

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26467 příspěvků 06.12.17 14:34
Hudba k dětské písničce VRÁNA

Ahoj, na emiminu se prý ví vše… prosím pomoooc.

Dcera se má naučit na besídku písničku, nejspíš část nějaké delší o více zvířátkách - dostali jsme text.

09 - Vrána
Každá správná černá vrána kráká z večere i z rána. Kráká v noci, kráká ve dne, kráká všude kam si sedne. Kráky krák na zobák, kráká nejkrásnější pták.

A jsem bezradná jelikož tu písničku neznám a nemám absolutně potuchy jak má znít? Myslím hudbu. Těžko se to učí zpívat když neznám tóny :lol:
Nevíte někdo? Odkaz na video, mp3? Noty máme, ale… ehm… neumím si to zahrát.

Reakce:
Fíková
Kelišová 5476 příspěvků 06.12.17 15:03

Vyfoť sem ty noty :)

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26467 příspěvků 06.12.17 15:18
@Fíková píše:
Vyfoť sem ty noty :)
Fíková
Kelišová 5476 příspěvků 06.12.17 15:22

Fajn, kdyžtak mi do SZ napiš nějaký mail, pokusím se ti to poslat přehrané na kytaru

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26467 příspěvků 06.12.17 15:23
@Fíková píše:
Fajn, kdyžtak mi do SZ napiš nějaký mail, pokusím se ti to poslat přehrané na kytaru

Jééé, to bys byla zlato!!! :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >