Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
V čera jsem si koupila kozačky za 999kč Večer jsem si je doma znovu zkoušela, došla jsem k závěru že mi nesedí a že je pujdu vrátit. Šla jsem do obchodu hned druhý den po nákupu. Jenže paní vedoucí na mě začala řvát co si to dovoluju, že pozná na 100 metru daleko, že jsem boty použivala minimalně týden. Usuzovala to podle podpadku. Snažila jsem se ji to vysvětlit, to už meě ale ignorovala. Docela super zážitek! Půjde to tam zkusit vrátit ještě mamka ale myslim, že dopadne uplně stejně… Nejlepší byl ale výrok milé paní vedoucí, že lžu a že mi ježíšek nic nepřinese.. Co mám dělat? Mužu se nějakým způsobem bránit, nebo se můžu smířit s tím, že jsem přišla o 1000kč ? Jediné co vím, že už si boty v humaniku nikdy nekoupím!
Ahoj Včera jsme byli v Praze na muzikálu a přité příležitosti jsem si kouupila boty v humanicu. No po příjezdu domů jsem zjistila, že to nejsou ty pravé a teď nevím, jestli je můžu vrátit i v Brně (kde žijeme) a popřípadě jestli mi vrátí peníze… Děkuju za odpověď