Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
@Batalina píše:![]()
![]()
![]()
Holky, nehádejte se!!!![]()
![]()
![]()
Taky chceme jet v květnu do Holandska. Teda, chci to dat jako dárek příteli. Já už jsem tam byla, měla jsem tam 3 roky bráchu a tak moc se mi tam líbilo, že jsem řekla, že se tam prostě chci ještě jednou podívat. Tak pojedeme v květnu!!! A už se tak strašně těšíííím!!!
@Esprit Toho se právě přítel bojí, že se rozhodnu zachraňovat zvířataUž jsme doma měli, malé sele, co ho mamka prase zalehla, nespočet králíků, beránka, co ho ovce zavrhla, psíky v dočasce než se pro ně našel majitel a naposledy nám po bytě běhala malá srnka, která přišla o mámu na silnici…
![]()
![]()
Jediný, co nemůžu, jsou kočky. Ty doma nesnese, ale naposledy koupil srnce pelíšek, deku, misku a dětskou láhev na pití dřív, než jsem ji stihla dovézt domů. Prý mu bylo jasný, že skončí u nás doma, když jsem mu posílala fotky, tak to rovnou nakoupil, abych nemusela lítat do města…![]()
![]()
to je nádherný
Já jsem nejdřív myslela, že bydlíte na farmě
To jste měli všechno v bytě? My měli kanáry, králíčka, morče, nakonec kočičku. Tu máme dodnes. Já zase kočky zbožňuju, ale umí to být pěkný potvory. My máme teda hodnou, ani na děti nežárlí.
@Aňule123 pořád lepší než z Číny. To si objednala kamarádka a všechno měla čínsky
Ale manžel je šikovný, tak ji to přeprogramoval
@Tofik To je pravda on je ten mobil fajn, ale až moc samostatný:D No já už do něho chtěla nahrát češtinu a nikomu to nešlo. Tak budu muset vydržet
Jak pak Ti je už líp? Já jsem čím dál víc nervózní
![]()
@Aňule123 už je to lepší, děkuju
tak si udělej testík, ať víš, na čem jseš ![]()
@Tofik A je to nejlepší ráno, že já mám hrozný strach, že tam bude jen jedna /
@Aňule123 jo, ráno je to nejlepší. Chápu Tvůj strach, ale aspoň už se nebudeš muset bát. Máš ho tam ![]()
@Tofik Mám pořád nějakou naději no pouvazuji, možná si ho zítra udělám
@Aňule123 jasan, že máš naději. Doteď jsi to nedostala, to je taky úspěch. Neboj se, bude to tam //
@Tofik To se ti to teď radí co?
![]()
Ahoj holky, jste se dnes teda rozepsaly
To vás určitě nakopla ta pozitivní zpráva od @Tofik ![]()
@Batalina jste s partnerem úžasně sehraná dvojka a ta láska ke zvířatům je je…no je jako bez hranic
To tak nemá každý, klobouk dolů ![]()
My máme pejska, měli jsme ho 6 let před tím, než jsem otěhotněla a vždy jsem tvrdila, že to bude náš prvorozený, ať se děje co se děje, fakt jsem to tak cítila, tak silné to bylo…ale pak se malá narodila a vše se změnilo, hrozně mě to trápilo
ale asi to tak má příroda zařízené…našetěstí si k sobě brzy našli cestu a dcera ho miluje, on ji respektuje, ale hrozně na ni žárlí
no není se čemu divit, když před ní spával i v posteli a postupně se přesouval až na chodbu
![]()
@Esprit jo, můj muž je to nejhezčí, co mě v životě potkalo. Jsem moc ráda, že ho mám a už si neumím představit život bez něj. Jsem jedna z těch, co může naprosto upřímně říct, že svého muže miluje a není v tom ani troška nadsázky. Se mnou si adoptoval i moje dvě psice, paní Králíkovou a pana Morčáka, toleruje mi téměř všechny kraviny a když jsem přišla s tím, že si chci pořídit kozu a mít ji v práci, prohlásil jen „Chceš kozu, kup si kozu“. Toleruje a respektuje můj život a nesnaží se mu udávat směr za každou cenu, je vedle mě, když ho potřebuji a to samé se snažím nabídnout já jemu. Čekala jsem dlouho, ale našla jsem svého prince… ![]()
ALe už dost mých výlevů
![]()
@Aňule123 budeš testovat?
@Emmmma vítej mezi námi
Jak pslala @Batalina jsme strašně ukecané baby
Já jdu na ET zítra, tak to budeme i testovat cca společně
Já nakoupím tak 10 kusů dvojbalení, tak to by mi do doporučeného dne na oficiální testování mělo stačit ![]()
Jak staré embryo ti zaváděli? ![]()
@esprit1 utíká to hrozně pomalu, co? ještě že máme tuto diskuzi a můžeme si tady krátit čas
![]()