IVF duben 2020

31.3.20 22:00

IVF duben 2020

Ahoj kdo se chystate v dubnu na ivf? Ja zacinam zhruba za tyden stimulovat. Ceka nas prvni IVf tak doufam ze vse bude probihat dobře. :)

Příspěvek upraven 01.04.20 v 05:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

478
31.3.20 22:22

@Morgaine2303 tak budu drzet palce! Jaky mas protokol a kam chodis do CAR?
Ja jdu pristi tyden na 2.KET…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4158
31.3.20 22:24

Děvčata, kam chodíte do CARu, že jedou stimulace a KETy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
31.3.20 22:33

Ja Helios.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4158
31.3.20 22:39

@Kater90 Děkuji za odpověď. Tak to máme trochu z ruky. :lol:
Tak přeji hodně štěstí u KETu.
A jak se ti tam líbí? Smím-li se zeptat. Spíš ohledně odbornosti, vyšetření atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
31.3.20 22:44

@Maja25 a kam chodis ty do CAR? Libi se mi tam moc, Texl je opravdu odbornik a naprosto mu duveruji :srdce: sice 1 KET nevysel, ale vkladam hodne nadeji do 2.pokusu.. :srdce: prostredi fajn, vsechna dulezita vysetreni hned po 1.schuzce a nemuzu si na nic stezovat. I kdyz uplne porovnani nemam, je to moje 1IVF…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4158
31.3.20 22:51

@Kater90 Tak to je fajn. To se hezky čte.
No mám za sebou Pronatal, Cube, Gennet a jedno soukromé centrum v Praze.
Zkušenosti za mě děsné. Všude šlo jen a jen o peníze. Pokud je problém u ženy, tak to řeší. Pokud u chlapa, tak to řeší jen okrajově. Pokud to nepomůže, tak doporučí dárce… :nevim:
Jsou schopni oplodnit čímkoliv. Hlavně aby si odškrtli pokus a i embrya vkládají i když vědí, že to nemá smysl.
A není to můj výmysl nebo zlost, že to nejde. Zaplatila jsem si názor jiného lékaře, kterému jsem poslala lékařské postupy a řekl mi to, co jsem si myslela. :cert: Postupy úplně špatně a vyhozené pokusy.
A to ani nebylo nic k mražení. Takže ty pokusy lítaly oknem. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
31.3.20 23:45

@Maja25 tak to me mrzi. Takze problem mate u chlapa? Spatny spermio nebo treba jeste hure? A kolik tedy celkove pokusi mate za sebou? Promin za tolik otazek, ale zajima me to.. a v turo chvili str v nejakym CAR z jmenovanych nebo? Ja jsem puvodne chodila taky nekam jinam, ale jelikoz se u me objevil problem a doktor to neresil a odkladal zacatek stimulace mesic co mesic (nakonec jsem kvuli cyste cekala pul roku nez vubec zacla stimulace) presla prave do Heliosu… taky se mi pristup nezdal, napsala jsem na forum, ktere primar spravuje a odpovida na dotazy, podle toho jak byl ochotny atd. sem vse v prechozim CAR ukoncila a presla prave do Heliosu..
Stimulace dopadla ok, spermio nemame nic moc, ET tam nedelaji..az KeT. Ten jak jsem psala nevysel, ale za to si spis myslim muzu sama…uvidime co prinese 2.pokus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 05:55

@Kater90 Chodíme do Ferticare- Karlsbad do Karlových Varů. Úplně nevím jak poznám jaký mám protokol. Začínám stimulovat druhý den MS což bude kolem 5 dubna a budu stimulovat přibližně čtrnáct dní. Jen mě překvapilo tím že nemám žádnou zkušenost s IVF, kolik se při něm bere léků… Jak jsi snášela stimulaci a léky? Budu držet palce ať KET vyjde :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1093
1.4.20 06:34

Ahoj muzu se přidat? zitra du na ko, a asi přístí týden bych měla mít zahájení 1.Ket

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
1.4.20 14:22

Ahoj holky, já měla mít KET teď v dubnu, svůj první… A je to celé zavřené. Jsem zoufalá z toho, že někde to dělají a někde ne. Nechápu to :( Chápala bych to, kdyby to bylo celoplošné, ale není. Někomu to v klidu udělají a někde vůbec. Nebo vám někomu to taky zavřeli? Já čekám už jen na KET, jinak mám všechno za sebou. OPU jsem měla 12.3.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
1.4.20 14:24

@Maja25 Ahoj já chodím do CAR Motol v Praze a není to otevřené :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
1.4.20 15:16

KET

Já mám KET stoply. Velmi nefér jednání k ženám tedy v Gennetu, když to stopnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
1.4.20 15:22

@kveta112 No to je právě i v Motole v CAR, ono je to někde stoplé a někde ne. To mi přijde divné. To mě teda mrzí, že to máte v Gennetu taky tak :,( Kéž by to alespoň v květnu začalo zas běžet… Když se to odvíjí jen 1× za měsíc podle menstruace. Nevím přesně teda, kdy přesně se to má dělat po menstruaci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
1.4.20 15:44
@peta19888 píše:
@kveta112 No to je právě i v Motole v CAR, ono je to někde stoplé a někde ne. To mi přijde divné. To mě teda mrzí, že to máte v Gennetu taky tak :,( Kéž by to alespoň v květnu začalo zas běžet… Když se to odvíjí jen 1× za měsíc podle menstruace. Nevím přesně teda, kdy přesně se to má dělat po menstruaci…

Bojím se do Gennetu volat. Stejně mě odpalkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama