Já tu babu nesnáším...

Anonymní
21.8.11 20:06

já tu babu nesnáším

ženský pomoc, mě sžírá nenávist ke tchýni, tři roky bydlíme v její bezprostřední blízkosti, systematicky se nás snaží dostat od sebe, vyhrožuje, že když by se to poštěstilo, nechá mi sebrat děti… s jejím synem, mým chlapem máme suprovej vztah i přes toto… nyní s emá do vedlejšího vchodu stěhovat ještě švagrová, co jí v tom všem celé roky dokonale doplňuje.. za co tohle mám?.. Copak mi netačí jedna hydra, to musí přijít tak blízko ještě ta druhá… proboha myslím na nejhorší… uteču, sbalím děti, chlap nechlap já tu snima nevydržim!!!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6885
21.8.11 20:10

A co se domluvit s manželem a přestěhovat se. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3360
21.8.11 20:11

utečte třeba do jiného města lituji tě předem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
21.8.11 20:12

Já bych řekla, že buď ráda, že za tebou muž stojí a není na její straně. Ale o stěhování bych taky uvažovala, teda pokud by to bylo reálné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1204
21.8.11 20:15
kacabus píše:
A co se domluvit s manželem a přestěhovat se. :nevim:

Přesně tak a nebo si promluvit s manželem, jestli teda není mamináč, ať jí dá rázně najevo, že si tohle k tobě dovolovat nemůže, jinak se s ní přestanete stýkat oba dva…to by mohlo zabrat, ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3328
21.8.11 20:16

Domluv se s mužským a vezměte nohy na ramena. Říkáš,že máte skvělý vztah,tak když mu to vysvětlíš, určitě to pochopí a udělá všechno pro to,abys byla v poho,protože spokojená ženská=spokojený děti,spokojenej manžel a pohodový domov.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22203
21.8.11 21:25

Já bych se odstěhovala. Tohle bych nesnesla. Naštěstí my sice tchýni máme taky hodně blizoučko, ale je suprovní. :palec:

Jaruško, na září přeju hodně štěstíčka, taky nás to zase čeká. :wink: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7638
21.8.11 22:02

Jaká je ta bezprostřední blízkost???Já osobně bych její a švagřinu společnost nevyhledávala, ani na návštěvy je nepouštěla a žila si normálním životem.Ikdyž chápu, že to někdy nejde. A chlap by měl být při tobě, za řeči typu, že ti nechá sebrat děti sociálkou, by ji měl manžel vyslat pěkně do pr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7638
21.8.11 22:03

Jinak já tchýni, teda potenciální, nejsme s přítelem svoji, můžu jen chválit, nikdy mi nic neradila, pomohla, a na návštěvu přijdou jednou za čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24598
21.8.11 22:13

popros manzu jetsli by ste s emohli prestehovat,ze te to ubiji, rekni mu jak ti vyhrozuje pokud ot nevi .....
a bydlite spolu v jednom byte?? nebo ste sousedky????nejak sem to nepochopila :oops:
ale lituji te :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4333
21.8.11 22:15

Děvčata ne nadarmo se říká, že tchyně a uzený nejlépe stuzený, ta moje je prostě pošuk, ale dá se to s ní, i když z ní občas oba s manželem kvetem, my máte tu obrovskou výhodu, že tchán je v pohodě. Každopádně držím palce, aby se to nějak vyřešilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6792
21.8.11 22:22

tak ja mam skoro to stejne,nastesti muj chlap je taky se mnou a u nas to vyustilo v to,ze ja uz se s tchyni ani nezdravim,delame ze neexistujem coz mi moc vyhovuje :dance: porad jsem jen kejvala a kejvala a snazila se vsechny jeji narazky pretrpet ale pak jsem se pohadala se svagrovou oni si zavolali a jsem ta nejhorsi :lol: jestli se ti tam libi to bydleni tak bych to vykoumala nak tak aby se s tebou taky prestaly obe bavit,uznavam je to trosku neprijemne ale rozhodne lepci nez kdyz neco poslouchas… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1702
21.8.11 22:44

..no asi kdyby se odstěhovat šlo, tak už tam 3 roky nejsi, že…takže, varianta A: zabít...pokud neprojde, nedávat děti, neukazovat děti,pověsit mrtvou kočku na kliku…ne vážně…nebudˇ hodná, když ona je svině, musíš být prostě ještě větší svině :cert: …něčeho se ta ježibaba bát musí, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
emocuc.polymorf
21.8.11 23:20

…mrtvou kočku na kliku :lol: :lol: :lol: :lol: Jasně, normálně se nestýkejte, nezdravim, neexistuje pro mě… Pokud je to jeden barák a máte společný vchod, tak asi odstěhovat, tam asi komunikovat musíte. Pokud je to panelák, tak nestýkat - jsou lidi, co nevidím jak je rok dlouhej, a to bydlí patro od nás :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.8.11 12:39

tak abych reagovala na vše, tak hezky postupně.. můj maminkáč není, seřval ji už spoustukrát, nic se nezměnilo.. i s ní přerušil styky,nezdravil ji, po jedné epizodě před dvěma roky na ní byl opravdu velmi nabroušenej, to když poslala jeho bráchu,svého staršího syna, který mi přišel vyhrožovat, že mě zakope někde u dálnice, opět se nutně potřebovala zhroutit aniž by ji člověk kdy něco udělal.. prostě musí vše být podle ní, i malichernosti, jakmile nejsou je zle.. chce rozhodovat o našem vztahu,však mého chlapa porodila ona.. o mých dětech, však jsou to její vnoučata.. já jsem jen dvacetiletá nesvéprávná pinda…

bezprostřední blízkost je jeden panelákový vchod… švagrová by šla do vchodu hned vedle…

stále si říkám kašlat ne ně, však si budem žít vlastní život, o nic nejde, říkám určitě to musí jít i v takové blízkosti…
no nejde no… jakmile se rozhodne, že něco nutně potřebuje, je večer, děti spí, prostě se opře o zvonek a dozvoní se.. člověk ji raději otevře, než aby si nechal denně budit děti… když ji člověk oznámí, že je devět večer, co blázní s takovým zvoněním, opáčí „jej já si to vůbec neuvědomila“ a tohle mi říká pokaždé jednou dokonce řekla,že je opilá…
Jakmile ji člověk neotevře, přetrpí ten zvonek než to vzdá, pak ji zákonitě potká když jde na nákup… a hned „kde ste byli včera, proč ste mi neotevřeli..“ jinými slovy co si to dovolujete..

takto je to tedy, že budí děti, že jsme s mým chlapem ve sprše, máme intimní chvilku, koukáme večer na televizi.. prostě nezájem soukromí nesoukromí…
Kdyby ale do háje takto otravovala když by se opravdu něco dělo ale zkutečně je to minimálně obden a je to vždy ta největší kravina co by ani týden nebyl problém s ní počkat.. sdělit ji když nás potká venku, né se nám vždy za každou cneu snažit dorvat do bytu aby viděla co se děje, zda je uklizeno.. já nevim proč..

Ale tohle by člověk prostě zvládl třeba i s veškerým sebezapřením a chápu, že je sama, že má synka blízko tak proč se nepoveselit, šlo by to i jinak ale budiž ale když do toho prostě příjde jednou za čas jobovka typu ať odejdu, ať jim nechám děti.. že támhle potkala bejvalku mého chlapa, že na něj stále vzpomíná… že mi pustí video sto let staré kde je s touhle ten můj… a dál a dál…

bože muj já vydržím dost ale jsem taky jen člověk a proč muset tohle trpět už od mládí… já po ní nic nechci.. neukážu se tam… neotravuju ji s hlídáním, s ničim, jsem samostatná.. ať je taky šmarjá…už na to má věk :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama