Jak a čím namalovat takový obrázek?

14535
16.3.12 20:16

Jak a čím namalovat takový obrázek?

Ahoj, kdo mi poradí? Co si mám koupit na namalování takových obrázků. Díky
 http://img.fler.cz/…665720-b.jpg

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9454
16.3.12 20:19

barvy na textil..jsou na tmavy podklad a na svetly podklad…obecne cim jsou drazsi tim byvaji kvalitnejsi..ty nejlevnejsi se operou casem..na obrys je idealni gelova tuzka na textil. a pak teda potrebujes jeste stetecek na to..nejlepe malinkej plochej.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14535
16.3.12 20:21

Ale ketré jsou právě ty dobré barvy na textil :think: .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
950
16.3.12 20:24

Nejlíp je dojít do výtvarných potřeb a zeptat se, resp. říct, že chceš barvy na textil a dají ti vybrat a obvykle i dobře poradí. Pokud nemáš pevnou ruku nebo to je tvoje první práce, pak na obrys můžeš použít i fix na textil, ale zase to chce vyzkoušet a nějaký lepší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1996
16.3.12 20:36

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

mrkni na tyhle barvičky. Jsou kvalitní, já s nimi maluju :palec: A mají i startovací sady

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
950
16.3.12 20:37
Monin1 píše:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…mrkni na tyhle barvičky. Jsou kvalitní, já s nimi maluju :palec: A mají i startovací sady

Znám a jsou opravdu dobré…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9454
16.3.12 20:45

fixy se mi moc neosvedcily kvuli tomu ze se to trepi ta spicka a dela to pak ten obrys skaredej…to ty gelovy tuzky sou uplne super. spatny zkusenosti mam s takovyma tema sadama barev levnyma…jinak jsem kupovala ruzne..v baumaxu..ve vytvarnych potrebach…jsou trochu drazsi..ale vyplati se…ted treba mam javana textil a sou fakt uuuplne super…nepropiji se..drzi..nerozpiji..ale bude takovych vicero..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14535
16.3.12 20:46

díky, tak tuhle značku znám a je dobrá, jen jsem od nich brala jiné zboží

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9454
16.3.12 20:46

no zrovna ty textil art co holky davaji odkaz mi prijdou strasny…propiji se to durch…je to takovy patlamo…ale asi zalezi jakej chces vysledek no..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9454
16.3.12 20:47
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
zichisek
16.3.12 21:53

Já maluju barvama Pébeo a jsou super.A gelové tužky jsou k nezaplacení :palec:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Lékařský kufřík

  • (4.8) + 19 recenzí

Linkimals Mluvící lama

  • (4.8) + 18 recenzí

Pokladna

  • (4.8) + 15 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová