Jak dlouho necháte puberťáka venku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 16:11
Jak dlouho nechate pubertaka venku?

Zdravím vsechny maminky, ktery maji dite v puberte ( ve veku 14-17 let)
Mam na Vas dotaz, do kolika hodin nechavate sve pubertaky venku, ldyz jsou prazdniny ci vikend? A kdy je nechate se,,poflakovat" venku, kdyz je klasicky vsedni den? Ja sve ditko nechavam tak do 22:00 vecer..Ale uz chce chodit na maturitni plesy.. to by se mi ditko vracelo az prej tl 2:30 rano.. a to jako nevim zda mu mam povolit ci ne. Jako pamatujunsi, kdyz me bylo tal 16, jak mi tata nedovolil jir na diskoteky a ja kdyz uz spali ksem se pokousela utect :lol: a to doufam, ze mi nebude delat. To radsi budu chtit vedet, ale zase se bojim. Co ldyz zacne kourit nebo pit alkohol.
A dostavaji vasi pubertaci neldy zaracha? Kdyz tak za co jste mu ho dali :D
Vkladam to radsi anonymne at to nejak moje ditko nezjisti :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinedebra.morgan
Kelišová 6093 příspěvků 09.02.19 16:16

pubertaka nemam, ale neni to tak davno, co jsem byla sama nactileta..... ve vsedni dny tak do osmi, půl 9… o vikendu bezne do desiti, po domluve dyl, treba kvuli kinu nebo tak..... na plesech vzdy nez dohraje hudba, takze do tech dvou…kourit a chlastat - to jsem delali na lyzaku nebo hned po konci vyuky… k tomu zadny spesl cas nikdo nepotrebuje :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 16:18

já když byla v tom věku (před 10 lety), tak to bylo našim jedno, ve všední den jsem nikam nechodila, protože jsem vstávala brzo do školy a o víkendu do půlnoci. pokud jsem byla na plese, tak jsem buď přespávala u přítele nebo pro mě přijeli… ale u přítele mě nechávali přespat už od 16, bydlel totiž kousek od mý školy :-D
optimální mi přijde tak do půlnoci o víkendu. ale záleží, zda bydlíte ve městě, na vesnici, budeme pro něj jezdit…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 16:18

Tak v 17 jsem už normálně chodila kalit a tak to měli všichni spolužáci. Od 15 mě naši občas pouštěli tak do půlnoci, jedné, nebo jsem spala u kamarádky.

elibro
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 09.02.19 16:18

14 nebo 17 je teda dost rozdíl. Ve 14 jen tak, když nejde o rodinu, si myslím, že na plese ještě nemá co dělat a „doma do desíti“ je benevolentní až až. Na druhou stranu v 17 si myslím, že už je to o rozumné dohodě a o tom, co tam jede dělat… Vylejt si hlavu, tancovat, pobýt s partou…? Od toho a od celkové zodpovědnosti bych to tak odvozovala :nevim:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 09.02.19 16:19

Pro mě je ta hranice, kdy budou moct být venku občas přes půlnoc 15 let a cca 2. polovina 9. třídy minimálně (už se nám to kvapem blíží.)

Mě naši nechali též od této doby na pokoji a já neměla potřebu je tím pádem nějak obelstít a zklamat :) tak doufám, že to bude fungovat i u nás.

mamina89
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 09.02.19 16:20
@debra.morgan píše:
pubertaka nemam, ale neni to tak davno, co jsem byla sama nactileta..... ve vsedni dny tak do osmi, půl 9… o vikendu bezne do desiti, po domluve dyl, treba kvuli kinu nebo tak..... na plesech vzdy nez dohraje hudba, takze do tech dvou…kourit a chlastat - to jsem delali na lyzaku nebo hned po konci vyuky… k tomu zadny spesl cas nikdo nepotrebuje :mrgreen:

Přesně tak :palec: a taky si myslím, že je rozdíl 14 a 17 let. Ve 14 bych asi na ples pustila, ale alespoň bych pro.ditko dojela a bylo by to výjimečné. V 17 už je to myslím úplně cajk. A kouřit a pít může kdekoliv, i jen venku s kamarádama o víkendu :think:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1396 příspěvků 09.02.19 16:23

Na kouření a chlastání nepotřebuje večer, ani maturitni ples. :mrgreen: já bych mu jasně, bez nejakyho podezirani vysvětlila, jakou byste z toho mohli mít polizanici, kdyby ho někde chytli s chlastem a na zkoušku ho pustila na jeden ples… Pokud je spíš k těm 14 rokům, tak bych po něm chtěla, aby se čas od času nahlásil, že neleží někde pod stolem. :)

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2119 příspěvků 09.02.19 16:24

No kdyz bude chtit kourit a pit, tak na to zadny ples nepotrebuje. Tak od 16ti jsem chodivala na maturitni plesy a nijak casove omezeno jsem to nemela.. Proste az prestanou hrat.

ady01
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 09.02.19 16:24

Mám skoro 16letého,ve všední den do 21h,o víkendech i déle,ale musím vědět kde je,neexistuje,aby vypnul gps na mobilu,povinnosti doma, ve škole a do školy musí být splněny,když přijde déle-nastrkuju hned bez diskuze alkohol tester.To,že si občas zakouří a dá pivo to vím,taky jsme to dělali,ale nesnesu když mi do očí lže-za to má pak zaracha.

Dina31
Kecalka 105 příspěvků 09.02.19 16:38

Od patnacti jsem mohla chodit na diskoteku, nikdy jsem rodice nezklamala, vetsinou do jedny jsem musela byt doma. No ale jelikoz mam starsiho brachu, tak kdyz jsem byla s nim, tak vychazky neomezene. Kolikrat jsem v sestnacti diskosku zavirala :D. Vzdy to ale bylo o duvere, ze mama vedela, ze se na me muze spolehnout. Samozrejme jsme kourili a pili alkohol, ale tak nak v norme. Takze v sedmnacti nepustit dite na ples je pro me nepredstavitelny :roll: :nevim:. Kamoska taky skoro nikam nesmela, tak vikendy spala u nas. Myslim, ze jeji mama to netusi doted, ze jsme nesedely doma :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 16:40

Ja chodila na diskoteky do 6 do rana uz od 15 (vypadala jsem starsi) a to jsem z Prahy :lol: Ale ja brigadnicila do 22h po skole v mekaci, takze u nas to nikdo neresil, ze prijdu az rano :mrgreen:

janablizkova
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 09.02.19 16:42

Tak já jsem ve čtrnácti mohla být venku max do 21.00 hod.V sed­mnácti jsem chodila na zábavy ale musela jsem být v 11.00 doma otec byl moc přísný zaracha jsem měla dost často.Moje děti už to neměli tak přísné jsou to kluci a zaracha jsem jim nemusela dávat vždy dodrzěli čas,který měli určený.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Kelišová 6093 příspěvků 09.02.19 16:44

Jo a k tomu zarachu, tak ten jsem nedostala nikdy…ani segra ne. ale jako male jsem to parkrat schytaly vareckou nebo rukou pres zadek - zaslouzene, musim rict.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 09.02.19 17:14
@ady01 píše:
Mám skoro 16letého,ve všední den do 21h,o víkendech i déle,ale musím vědět kde je,neexistuje,aby vypnul gps na mobilu,povinnosti doma, ve škole a do školy musí být splněny,když přijde déle-nastrkuju hned bez diskuze alkohol tester.To,že si občas zakouří a dá pivo to vím,taky jsme to dělali,ale nesnesu když mi do očí lže-za to má pak zaracha.

Ty woe. Jak gestapo. 8o
No to bych ti podekovala. Jak na vojne. :roll: chudak kluk.
V 15 na disco do 1(privezt, odvest naši) od 16 klidne az do rana. Nasi na me nikdy necakali a vedeli ze sem pila. Me druhej den videli :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >