Jak dlouho pije a jak dlouho dudlá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aduska912
Kecalka 295 příspěvků 11.10.18 17:15
jak dlouho pije a jak dlouho dudlá

Ahoj, vy, které máte půlroční a starší miminka, jak dlouho celkem trvá jedno kojení? a jak dlouho pije a jak dlouho jen dudlá. Jde mi o to, že poslední dobou malá jen dudlá a zdá se mi, že vůbec nepije a nevím co s tím. teče mléko i když zrovna neni spuštěný spouštěcí reflex?

Reakce:
Moona1984
Kecalka 111 příspěvků 11.10.18 20:01

Půlroční dcera pila zhruba pět minut. Dudlat jsem nenechávala, respektive když po napití začala dudlat, prso jsem uložila.

tulipán
Závislačka 3363 příspěvků 11.10.18 20:06

@aduska912 Asi deset minut. Pak stacilo jakoze odtrhnout od prsu a hned byl tah zase citit. :mrgreen: A tak v 9 mesicich uz odtrhnout neslo, to bych si urvala mlekovody, byli nauceni, drzet si svoje. Zkus to, je to miminko, nevi, ze to delas cvicne. :kytka:

aduska912
Kecalka 295 příspěvků 11.10.18 20:15

mě přijde,že mi mléko teče tak minutku a pak už nic

Markii2
Stálice 68 příspěvků 7 inzerátů 11.10.18 20:27

Pokud je zdrava a mleko se ti spousti, tak si urcite vytahne kolik potrebuje ;-)!!! A co v noci???Nerostou ji treba zoubky?? Kdyz moji male rostou, tak pres den pije taky minutku-dve a dohani to pres noc ve spanku ;-)

aduska912
Kecalka 295 příspěvků 11.10.18 21:27

v noci taky skoro nepije,příkrmy taky skoro nejí,ale to je dlouhodobé všechno,přijde mi,že je živa ze vzduchu

misha0504
Nováček 10 příspěvků 12.10.18 08:18

Koukni jestli nemá nateklé dásně. Malej mi nechtěl jíst kvůli zoubku. A když už jedl, tak klidně i jen 2-3 minuty a bylo hotovo. Nechtěl víc, hlady neřval, prospívá, tak jsem to víc neřešila. :nevim:

TRIO
Povídálka 23 příspěvků 12.10.18 08:20

Kojila jsem v průměru 10 minut.

Markii2
Stálice 68 příspěvků 7 inzerátů 12.10.18 11:36

A prospiva?? Nezkousela si ji jenom ze zvedavosti zvazit pred a po kojeni??? Jinak jestli pije nebo dudla poznas podle toho ze dela pauzy bradou… nebo ji zkus stlacit prso, treba ji to zaujme vice kdyz mleko potece rychleji ;-)

aduska912
Kecalka 295 příspěvků 12.10.18 21:13

@Markii2 vážit jsem nezkoušela,strašně se na váze hýbe,tak by to asi bylo dost nepřesné a navíc se mi na váze chce otáčet na bříško

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >