Reklama

Jak dlouho pije a jak dlouho dudlá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 250 příspěvků 11.10.18 17:15
jak dlouho pije a jak dlouho dudlá

Ahoj, vy, které máte půlroční a starší miminka, jak dlouho celkem trvá jedno kojení? a jak dlouho pije a jak dlouho jen dudlá. Jde mi o to, že poslední dobou malá jen dudlá a zdá se mi, že vůbec nepije a nevím co s tím. teče mléko i když zrovna neni spuštěný spouštěcí reflex?

Reklama

Reakce:

Moona1984
Kecalka 106 příspěvků 11.10.18 20:01

Půlroční dcera pila zhruba pět minut. Dudlat jsem nenechávala, respektive když po napití začala dudlat, prso jsem uložila.

tulipán
Závislačka 2945 příspěvků 11.10.18 20:06

@aduska912 Asi deset minut. Pak stacilo jakoze odtrhnout od prsu a hned byl tah zase citit. :mrgreen: A tak v 9 mesicich uz odtrhnout neslo, to bych si urvala mlekovody, byli nauceni, drzet si svoje. Zkus to, je to miminko, nevi, ze to delas cvicne. :kytka:

aduska912
Kecalka 250 příspěvků 11.10.18 20:15

mě přijde,že mi mléko teče tak minutku a pak už nic

Markii2
Povídálka 17 příspěvků 11.10.18 20:27

Pokud je zdrava a mleko se ti spousti, tak si urcite vytahne kolik potrebuje ;-)!!! A co v noci???Nerostou ji treba zoubky?? Kdyz moji male rostou, tak pres den pije taky minutku-dve a dohani to pres noc ve spanku ;-)

aduska912
Kecalka 250 příspěvků 11.10.18 21:27

v noci taky skoro nepije,příkrmy taky skoro nejí,ale to je dlouhodobé všechno,přijde mi,že je živa ze vzduchu

misha0504
Nováček 6 příspěvků 12.10.18 08:18

Koukni jestli nemá nateklé dásně. Malej mi nechtěl jíst kvůli zoubku. A když už jedl, tak klidně i jen 2-3 minuty a bylo hotovo. Nechtěl víc, hlady neřval, prospívá, tak jsem to víc neřešila. :nevim:

TRIO
Povídálka 14 příspěvků 12.10.18 08:20

Kojila jsem v průměru 10 minut.

Markii2
Povídálka 17 příspěvků 12.10.18 11:36

A prospiva?? Nezkousela si ji jenom ze zvedavosti zvazit pred a po kojeni??? Jinak jestli pije nebo dudla poznas podle toho ze dela pauzy bradou… nebo ji zkus stlacit prso, treba ji to zaujme vice kdyz mleko potece rychleji ;-)

aduska912
Kecalka 250 příspěvků 12.10.18 21:13

@Markii2 vážit jsem nezkoušela,strašně se na váze hýbe,tak by to asi bylo dost nepřesné a navíc se mi na váze chce otáčet na bříško

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >