Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@srpen89 píše:
Tak tyden a nejradeji pouzivam Dove.
Máme taky Dove, to největší balení, je to asi nejhustší sprcháč, vydrží nám fakt dlouho, měsíc určitě, spíš víc
Oba se myjeme 2× denně a neřekla bych, že blbě ![]()
Jak dlouho mi vydrží sprcháč vážně netuším, ale jednu sprcháčovou věc mám. Na dovolenou si vždycky koupím sprcháč, kterej normálně nepoužívám. No a jak ho používám jenom na tý dovolený, tak se mi to místo spojí s vůní sprcháče. Takže, pak ho použiju třeba v prosinci a najednou jsem zase jak na dovolený. Poprvé to byla náhoda, po dovolený jsem používal sprcháč co mám ve sprcháči a pak jednou, takhle v zimě, jsem ho našel a použil. Já jsem úplně slyšel šumět moře ![]()
@JoHoP píše:
Jak dlouho mi vydrží sprcháč vážně netuším, ale jednu sprcháčovou věc mám. Na dovolenou si vždycky koupím sprcháč, kterej normálně nepoužívám. No a jak ho používám jenom na tý dovolený, tak se mi to místo spojí s vůní sprcháče. Takže, pak ho použiju třeba v prosinci a najednou jsem zase jak na dovolený. Poprvé to byla náhoda, po dovolený jsem používal sprcháč co mám ve sprcháči a pak jednou, takhle v zimě, jsem ho našel a použil. Já jsem úplně slyšel šumět moře
to je hezký nápad
.Já to tedy mám podobně s vůněmi. I z těchto důvodů.