Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
Ahojte je mi 20 a prsa mám jak 12 ![]()
Je pravda, že jsem hodně podvyzivena, ale snažím se na tom pracovat… Každopádně mě zajímá jestli když priberu nějaká ta kila tuku, se mi prsa zvětší? Jako lezou mi kosti, na hrudi by se mi dali počítat žebra, takže toho tuku tam moc není. Ale zase moje nejlepší kamarádka, je to samé a prsa má slušné. Tak mě to tak zajímá, jestli mi to pribrani pomuze, alespoň tak 5 kilo, ale měla tak 52/53. Nepotřebuji prsa jak Kardashianky, ale alespoň něco do výstřihu…
Já teda mám zkušenost u sebe, že dle váhy se mi mění i prsa. A vzhledem k tomu, že mi celý život litá váha, jak na kolotoči
tak je jednou mám s po druhé ne ![]()
Takže bych řekla, že Příbrani pomůže, ale nevím jestli není 5 kg málo…
Myslim, ze to nelze plosne rict, mam kamaradku, ktera je opravdu obezni a prsa nema prakticky zadna. Nekdo pribira na prsou nekdo ne.
@Anonymní píše: Více
Tak já bych chtěla alespoň béčka…
Zase nechci být obézní.
Jsem štíhlá. Pro někoho už moc. Prsa byla to první, co šlo okamžitě pryč. Podle mě míra tuku hraje roli.
@Knihakniha píše: Více
Ale tak, myslite, že když priberu cca 5 kg tam mi porostou ne?
@leňuldaa Ještě jinak. Mám pubertální dceru, která byla dlouhodobě hospitalizovaná. Z normální zdravé váhy zhubla na hranici podvýživy. Nemocniční strava i více dalších faktorů. O prsa také přišla, ale to je ten nejmenší problém. Mně třeba menší prsa vyhovují. Celý život jsem malá prsa neměla a byla jsem vlivem toho často nepříjemným středem pozornosti, ale chápu, že každý touží po opaku toho, co zrovna má.
@leňuldaa píše: Více
Protože si to jinak moc nedokážu vysvětlit. Moje 14 léta sestra má prsa podobné. I když je o 5 let mladší, ale zase je o 10 cm menší a 4 kila lehčí. Takže si tak říkám, že to snad bude jen tím tukem, že je nemám po tátovi. I když moje máma mi říkala, že taky v mém věku žádné neměla a teď má déčka…
@krecik.dzungarsky píše: Více
Já jako taky netoužím po velkých, chtěla bych ale alespoň béčka
@Anonymní píše: Více
Noo, řekla bych, že celkový tuk může trochu pomoci, ale taky nemusí. ![]()
Znám ženy, které jsou jednoznačně obézní a prsa nejsou opravdu nijak zvlášť velká…
A zase naopak. Ženy, které jsou štíhlé a váží méně než by třeba někdo mohl na první pohled schvalovat, malá prsa kupodivu nemají. ![]()
Já nejsem nějaká twigy a prsa moc nemám, tak 2ky a jen trochu zhubnu první jdou prsa ![]()
Dávno se tím netrapim, aspoň mi nebudou viset
odkojila jsem si svých 5 let i s menšími ![]()
Moje neteř má 18 let a 53Kg a prsa má 4, život není spravedlivý ![]()
Ja tam mam dve lentilky pod kobercem.kdyz jsem byla v puberte oplacana nebo tehotna/kojici, tak jsem nela samozrejmne vetsi prsa.ale jak se hmotnost vratila, tak zas lentilky
. a kdyz hubnu, tak jdou prsa jako prvni
.takze tuk s tim asi souvisi
@Petra0009 píše: Více
Nebo natom může mít svůj podíl i genetika, což bývá většinou prvotní příčinou mnoha zdravotních záležitostí a problémů, bohužel i určitých onemocnění… ![]()