Jak na povýšené lidi?

Anonymní
27.4.16 15:05

Jak na povýšené lidi?

Snad každému se v životě stalo, že s ním jednal druhý povýšeně. Jak se ale zachovat, když se toto pořád opakuje s jednou osobou?:nevim: Dala jsem jí už najevo, že si nenechám všechno líbit, potom se ji snažila naprosto ignorovat, ale stejně má potřebu pořád podrypovat. Myslí si asi, že mě tím zažene do kouta, ale většinou je to naopak. Stejně si ale nedá pokoj a zkouší to pořád znova.Jak se mám zachovat?
Anonym proto, že sem ta dotyčná chodí. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
599
27.4.16 15:09

Je to osoba, se kterou se musíš vídat? Pokud ne, omezím kontakt na minimum, pokud ano, tak ignorace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12745
27.4.16 15:09

Neschazet se s tou osobou a pokud to nejde tak jí ignorovat. nic jiného asi neplatí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3570
27.4.16 15:15

Ahoj, taky mám takovou zkušenost, jediné, co pomohlo - odstřihnout, nekontaktovat, ignorovat… Bohužel se v mém případě jedná o velmi blízkého příbuzného, ale po mnoha letech ponižování jsem dospěla do fáze: DOST, dál už nemůžu!!! :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Marie432875
27.4.16 15:16

Brát věci s nadhledem, s usnevem, nehádat se a dotyčné dat tímto svým chováním najevo ze ti je u…hýždí ;) v klidu, bez emocí, komunikovat s ni jakoby znudene… Povýšeni lidé mají sami mindrak. Ja to zažila s kolegyni-par let jsem ji ležela v žaludku, a chovala se ke me hrozné - povýšeně, nadřazené. A co pomohlo? nevšimla jsem si ji ;)

• Citovat
  • Nahlásit
7640
27.4.16 15:26

Případ od případu. Já třeba jednoho povýšeného a zároveň nesmírně závidějícího souseda strašně srdečně zdravím s širokým úsměvem a do jeho kyselého šklebu ještě dodám nějakou milou větičku typu:,,to máme ale krásný den."
Chování takových lidí nezměníš, tak jde hlavně o to umět se přes to sama vnitřně přenést a nic si z toho nedělat. Pokud si najdeš nějakou berličku, třeba typu jako já, tak ti to pomůže taková setkání lehce překonat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.16 16:11

Tak dost záleží, kdo ten člověk je :D Jestli je to nadřízený, je to něco jiného, než jestli to je příbuzný. U příbuzného bych omezila kontakt na jen na absolutně nutné případy a pokud je to „kamarádka“ tak bych ji odstřihla úplně.

Život je dost krátkej na to, abych ztrácela čas s lidma, který mi nejsou příjemný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
27.4.16 21:17

S humorem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu