Jak naučit kojence spát přes den?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineMala.ještěrka
Kecalka 315 příspěvků 30.11.17 12:25
Jak naučit kojence spát přes den?

Zdravím všechny.
Poslední tři měsíce řeším spaní 10- měsíčního přes den. Spí přesně 30 minut, pak se (ze spánku!!) převalí na bříško, vzbudí se, zatváří se vyděšeně a začne řvát. A už neusne :roll:. Jediné, co pomáhá, je dát ho spát k nám do postele a sedět u něj. A jakmile se začne mrskat, tak ho okamžitě musím " hodit" zpátky na záda a spí dál.

Když u něj sedím, spí 2× denně celkem 2-3 hodiny, večer usne sám a v noci jakžtakž spí. Když ne, tak spí 3-4 denně po 30 minutách, je protivnej a usínání a noční spaní je katastrofa.

Jenže já u něj musím denně sedět :roll:. Nemám ani chvilku pro sebe. Cokoliv ( vaření, praní, úklid, jídlo,…) dělám s dítětem za zadkem místo abych se mu věnovala :,(.
Nemá někdo tip co s tím?

Reakce:
Alyss1
Závislačka 2868 příspěvků 1 inzerát 30.11.17 12:36

Joo to znám. jen místo toho abych u něj seděla, tak jsem u něj spala. vzbudil s, já ho otočila, spal, já se taky otočil a spala. krásný to čas. na ty dopolední 3 hodiny spánku teď jen vzpomínám!

ale k dotazu - je to období, přešlo to. naučil se spát na bříšku nebo otočil zpět.

Hadumi
Extra třída :D 13562 příspěvků 30.11.17 12:45

Proto syn spí v kočárku, je přivázaný, takže mu to brání v přetáčení.

Kecalka 315 příspěvků 30.11.17 12:50

@Alyss1 To on se umí otočit zpátky. Ten půlhodinový šlofík mu ale stačí z největší únavy a už neusne. Mě už to leze krkem. Už jsem přečetla všechno možný i nemožný, vyšívání a háčkování už nemůžu ani cítit a diskuze na emiminu už znám nazpaměť.

Kecalka 315 příspěvků 30.11.17 12:53

@Hadumi Nevím, jak je to možné, ale tam se taky vzbudí přesně po 30 minutách. I když se nemůže přetočit. A je úplně jedno, jestli s ním jedu nebo stojí v předsíni :?

Strecha
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 30.11.17 12:58

My davali do postalky z jedne strany kojici polstar a z druhe deku, aby se nemohl otocit :palec: A spal ve spacim pytli, tak mu to slo hur.

Kecalka 315 příspěvků 30.11.17 13:01

@Strecha Já jsem k tomu spacímu pytli dokonce našila tkaničky, které zavážu za šprycle. Stejně se otočí 8o. Nechápu.

Myssicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.17 15:09

Na to mam velky perovy polstar, do ktereho zapadne a neotoci se. Mne se zas mala budi rucickama, taky pres den nespi, pokud u ni nesedim.

Lenka_Hal
Kelišová 5704 příspěvků 30.11.17 17:53

Presne tohle ma nase 11mesicni. Dopo to neresim, ma proste kratke zdrimnuti, odpo ji dam do kocarku. Po pulhodine se probudi, hned jak to zmercim, utikam ven a jeste ji v tom kocare ukolibam a pak uz spi v kuse dalsi treba i dve hodiny…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >