Reklama

Jak naučit kojence spát přes den?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mala.ještěrka
Kecalka 272 příspěvků 30.11.17 12:25
Jak naučit kojence spát přes den?

Zdravím všechny.
Poslední tři měsíce řeším spaní 10- měsíčního přes den. Spí přesně 30 minut, pak se (ze spánku!!) převalí na bříško, vzbudí se, zatváří se vyděšeně a začne řvát. A už neusne :roll:. Jediné, co pomáhá, je dát ho spát k nám do postele a sedět u něj. A jakmile se začne mrskat, tak ho okamžitě musím " hodit" zpátky na záda a spí dál.

Když u něj sedím, spí 2× denně celkem 2-3 hodiny, večer usne sám a v noci jakžtakž spí. Když ne, tak spí 3-4 denně po 30 minutách, je protivnej a usínání a noční spaní je katastrofa.

Jenže já u něj musím denně sedět :roll:. Nemám ani chvilku pro sebe. Cokoliv ( vaření, praní, úklid, jídlo,…) dělám s dítětem za zadkem místo abych se mu věnovala :,(.
Nemá někdo tip co s tím?

Reklama

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 30.11.17 12:36

Joo to znám. jen místo toho abych u něj seděla, tak jsem u něj spala. vzbudil s, já ho otočila, spal, já se taky otočil a spala. krásný to čas. na ty dopolední 3 hodiny spánku teď jen vzpomínám!

ale k dotazu - je to období, přešlo to. naučil se spát na bříšku nebo otočil zpět.

Hadumi
Extra třída :D 13404 příspěvků 30.11.17 12:45

Proto syn spí v kočárku, je přivázaný, takže mu to brání v přetáčení.

Mala.ještěrka
Kecalka 272 příspěvků 30.11.17 12:50

@Alyss1 To on se umí otočit zpátky. Ten půlhodinový šlofík mu ale stačí z největší únavy a už neusne. Mě už to leze krkem. Už jsem přečetla všechno možný i nemožný, vyšívání a háčkování už nemůžu ani cítit a diskuze na emiminu už znám nazpaměť.

Mala.ještěrka
Kecalka 272 příspěvků 30.11.17 12:53

@Hadumi Nevím, jak je to možné, ale tam se taky vzbudí přesně po 30 minutách. I když se nemůže přetočit. A je úplně jedno, jestli s ním jedu nebo stojí v předsíni :?

Strecha
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 30.11.17 12:58

My davali do postalky z jedne strany kojici polstar a z druhe deku, aby se nemohl otocit :palec: A spal ve spacim pytli, tak mu to slo hur.

Mala.ještěrka
Kecalka 272 příspěvků 30.11.17 13:01

@Strecha Já jsem k tomu spacímu pytli dokonce našila tkaničky, které zavážu za šprycle. Stejně se otočí 8o. Nechápu.

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.17 15:09

Na to mam velky perovy polstar, do ktereho zapadne a neotoci se. Mne se zas mala budi rucickama, taky pres den nespi, pokud u ni nesedim.

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 4823 příspěvků 30.11.17 17:53

Presne tohle ma nase 11mesicni. Dopo to neresim, ma proste kratke zdrimnuti, odpo ji dam do kocarku. Po pulhodine se probudi, hned jak to zmercim, utikam ven a jeste ji v tom kocare ukolibam a pak uz spi v kuse dalsi treba i dve hodiny…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >