Jak nažehlit odznak?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SussiK
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 27.01.18 00:56
Jak nazehlit odznak?

Ahojky,
muj syn dnes dostal odznak za slozenou zkousku, ktery mu mam nazehlit na to jejich kimono (ci jak se to jmenuje :lol: )
lepici stranu to ma(viz foto), ale at uz na tom nechavam zehlicku jakkoliv dlouho, tlacim, parim, proste to nejde…vite nekdo jak na to? diky :kytka:

Reakce:
Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 27.01.18 01:16

@SussiK To není nažehlovací, musíš přišít.
Možná vše na ruby, tj ze vnitř, ale nejsem si jista.
Zkus přiložit a zažehlit z rubu.

SussiK
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 27.01.18 01:55

@Anturie super,zkusim z rubu..prave ze jsem jeste po treninku koukala a ostatni deti to maji nazehleny, ne nasity :think:

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 27.01.18 01:57

@SussiK Kéž by, dej vědět :)

SussiK
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 27.01.18 02:40
@Anturie píše:
@SussiK Kéž by, dej vědět :)

jj, diky :kytka:

Heivka
Závislačka 3257 příspěvků 27.01.18 08:01

Tak pokud to napařujete, tak lepící vrstva opravdu držet nebude. Jinak nažehluje se přes tenkou bavlněnou látku na co nejvyšší teplotu a do vychladnutí se na to nesmí sahat. Jinak je lepší odznak zajistit aspoň jedním stehem na několika místech.

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 27.01.18 12:58
@SussiK píše:
jj, diky :kytka:

Hurá :dance: :dance: :dance: mám radost, jsme holky šikovné :kytka:

SussiK
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 27.01.18 14:19

@Anturie jeste neee :lol: to bylo jako ze jj, dam vedet :oops: :mrgreen: vecer se na to vrhnu :pankac: malej by mi neodpustil, kdyby to do pristiho treninku nemel @Heivka aha,ok, diky, ja to nejdriv zkusela bez naparovani a neslo.1-2 stehy zvladnu, vic ne, na siti jsem leva :oops:

SussiK
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 27.01.18 14:21

@Heivka je blby ze ja nemuzu nastavit na zehlicce teplotu, mam tu co teplotu reguluje pres paru sama, mozna to budw tim :oops: :cert:

Heivka
Závislačka 3257 příspěvků 27.01.18 14:40

@SussiK Tak od sousedky půjčit obyč žehličku bez napařování a půjde to samo, to je ten problém v přechytralé technice, občas to způsobí víc problémů než užitku, když jsem prvně dávala zažehlovací záplatu manželovi do kapsy na džínech, tak jsem se s tím hrozně patlala, nakonec jsem zavolala mamce, a ta mi poradila co a jak, jediný problém byl, že moje inteligentní žehlička má gyroskop a vypne se když se nehýbe, takže jsem jako blbec klepala s prknem :roll:

SussiK
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 27.01.18 15:58
@Heivka píše:
@SussiK Tak od sousedky půjčit obyč žehličku bez napařování a půjde to samo, to je ten problém v přechytralé technice, občas to způsobí víc problémů než užitku, když jsem prvně dávala zažehlovací záplatu manželovi do kapsy na džínech, tak jsem se s tím hrozně patlala, nakonec jsem zavolala mamce, a ta mi poradila co a jak, jediný problém byl, že moje inteligentní žehlička má gyroskop a vypne se když se nehýbe, takže jsem jako blbec klepala s prknem :roll:

moje sousedka ma taky tu,,inteligentni" zehlicku :lol: jo, mas pravdu, prechytrala technika…zehlicka draha jak prase a obyc obrazek nenazehli :cert: a taky se mi vypina automaticky :roll:

SussiK
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 27.01.18 16:36

Tak hotovo, fakt to z rubu slo… :dance: :potlesk:

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 27.01.18 16:38
@SussiK píše:
Tak hotovo, fakt to z rubu slo… :dance: :potlesk:

hurá, hurá :dance: :dance: :dance: :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >