Jak obarvit vlasy na blond až šedivo-světlý odstín?

3
22.7.16 16:10

Jak obarvit vlasy na blond až šedivo-světlý odstín?

Dobrý den,
chci se zeptat, respektive poprosit o pomoc, jak obarvit vlasy na blond až šedivo-světlý odstín? viz foto barvím se totiž peroxidem a je tam vidět nepatrný žlutý odstín ;) :mavam: Ke kadeřnici se mi moc nechce, protože jde o velkou částku.
Děkuji za odpovědi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3774
22.7.16 16:21

Kup si barvu olia, odstín tuším 10.1

Mně na blonďaté chytila přesně takhle (jsem to samozřejmě nechtěla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ).

GARNIER OLIA PERMANENTNÍ BARVA NA VLASY VELMI SVĚTLÁ POPELAVÁ BLOND 10.1

Příspěvek upraven 22.07.16 v 17:46

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
621
22.7.16 16:25

Kup si přes internet profi barvy ;) třeba loreal a Matrix má úžasný studený odstíny ;) vyjde tě to jako drogerie a nezničíš si vlasy ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
334
22.7.16 17:07

Já používala na až tak světlou tuhle Garnierku. Jiná mi nikdy tak do světla až do šeda nešla. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1086
22.7.16 17:20

A ještě si přikup takový ten modrý šampón na blonďaté obarvené vlasy, ten je právě proti tomu žlutému nádechu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
120
22.7.16 19:34

Já jsem už šedivá od přírody, žlutý odstín odstraňuju šamponem Schauma silver, je to pak nádech lehce do modra.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9659
22.7.16 19:53

@Marry77 zkusila bych profi přeliv od LOrealu - dialight 9.11. Vypadá takto.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
22.7.16 20:29

Děkuju moooooc, snad se mi to podaří 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
23.7.16 08:21

Neřiká se tomu popelavá?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7209
30.10.17 07:54

Holky, líbí se vám když má mladá žena cca 30 let vlasy nabarvené na šedo? občas to vídám a přiznám se, že to moc nechápu. Nemyslim popelavou blond, myslim opravdu šedou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7209
30.10.17 07:57

Myslím toto

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7209
30.10.17 07:57

Pardon tady to je

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9371
30.10.17 08:02

Mne se to docela libi. Jen odstin bych uvital svetlejsi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
30.10.17 08:02

Me jo, lepsi nez ty zlute odstiny :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26878
30.10.17 08:02

@GabinkaCh Ano, libi se mi to. Nekterym zenam tento odstit opravdu slusi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková