Ahoj prosim o radu, jak podat stížnost na veterinární komoru? Má někdo zkušenost? Doktorka zkazila operaci našeho pejska, i doktor, který tam pracuje nám řekl, že pokud chceme vrátit peníze, máme se obrátit na veterinární komoru, co to vše obnáší? Děkuji
Ahoj prosim o radu, jak podat stížnost na veterinární komoru? Má někdo zkušenost? Doktorka zkazila operaci našeho pejska, i doktor, který tam pracuje nám řekl, že pokud chceme vrátit peníze, máme se obrátit na veterinární komoru, co to vše obnáší? Děkuji