Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@zichisek tohle je Černý Most, konkrétně mi volali z Vybiralky
@Arumba píše:
@zichisek tohle je Černý Most, konkrétně mi volali z Vybiralky
Jo, o Vybíralce jsem slyšela, že berou docela i malé prcky.Loni přijali klučinu od ledna, kdy měl čerstvě 3 roky. Výhoda této školky je, že není tak dobře dostupná z metra, tak rodiče volí raději školky dostupnější MHD.My bydlíme na Rajské zahradě a na Vybíralku jedině autem ![]()
My bydlíme o ulici dál. Ředitelka mi říkala, že pokud bude přijata, tak může nastoupit týden před 3.narozeninám a.
A můžu se zeptat co jsi slyšela o Koralku?
@Arumba trosko zavidim
malymu budou v rijnu 4 a z jedne skolky uz jsme dostali odmitaci dopis, je ca 15. pod carou ![]()
Dobrý den, a z jaké školky jste dostala zamítací dopis a důvod? Jako, že neberou ani skoro 4 leté, to je fakt síla.. ![]()
@LaraA a to jako tady v Praze 14? Protože mi paní ředitelka říkala, že ještě neměly poradu
@LaraA Tak malé budou v říjnu taky 4 a vzali ji do obou školek. V jedné teda měla plus bod za bráchu, ale ve druhé standartních 16b. A jsme taky P8 ![]()
Dnes jsem byla vrátit vyplněnou přihlášku. Jsem tam šla tak 15minut před koncem vrácení a máme číslo 71.
Dcera je konec srpna 2010 a paní ředitelka říkala, že to vidí, že se v pohodě dostaneme. S koncem roku 2010 už to tak pozitivně neviděla.
Ahoj,
tak já dnes dostala zamítací dopis (Praha
, poslední přijaté dítko je narozené v 10/10. To mi i trošku bere optimismus na příští rok:(
@Anonymní píše:
Cítím se nic moc, jelikož šance je mizivá:( naší holčičce budou 3 roky začátkem července a vypadá to, že je bez šance (Praha 10) a to chodím už od října do práce a hlídá babi, ale už to zdravotně nedává a půjde na operaci, navíc malé už hodně chybí kolektiv dětí, jelikož je zvykla jen na dospěláky, soukromé se asi nedoplatíme
kam na Praze 10 jste davali přihlášku? My Pretlucka a Podleskova/Chmelova. Loni vzali na odvolani do Chmelove holcicku, co ji byly 3roky v cervnu. Neves hlavu! Drzim pesti!
@Janousova píše:
Magrata..a na jake Praze vas neprijali?
na Praze 8
Ahoj, holky já minulý týden odevzdala přihlášku, ale jsme říjnový, takže bez šance. nicméně říkaly že vyrozumění do 30ti dnů… chci se ale zeptat - do kolika dnů, reálně, je to vyjádření zveřejněné? abych nemusela každý den jukat na stránky školky.. jsme z prahy 11
@ccudlik píše:
Ahoj, holky já minulý týden odevzdala přihlášku, ale jsme říjnový, takže bez šance. nicméně říkaly že vyrozumění do 30ti dnů… chci se ale zeptat - do kolika dnů, reálně, je to vyjádření zveřejněné? abych nemusela každý den jukat na stránky školky.. jsme z prahy píše: Více
já jsem dávala přihlášku 10.3 a vyjádení přišlo včera
Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?
Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.
PDF ke stažení a tisku zdarma.
Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.