Jak se cítíte po zápise do MŠ v Praze?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
128
30.3.15 15:49

Zdravím.
Mohu se zeptat. Chystáme se k zápisu do školky. Nemám se koho jiného zeptat, protože v mém okolí nemá nikdo školkové dítě. Dnem zápisu se myslí den, kdy si vyzvedávám přihlášku nebo den kdy ji již vyplněnou odevzdávám. Děkuji mockrát.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7463
30.3.15 16:03

Ahoj,
dnem zápisu se myslí den, kdy přihlášku odevzdáváš

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
128
30.3.15 16:08

Mockrát děkuji. A moc se omlouvám, že jsem otravovala s takovou věcí. Já si totiž vyřizuji OP, tak jsem potřebovala vědět, jestli potřebuji občanku k tomu, aby mi vydali tu přihlášku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7463
30.3.15 16:10

@pztre - nemáš zač:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
128
30.3.15 16:12

Takže jen ještě pro jistotu. Abych dostala přihlášku, občanku nepotřebuji?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10975
30.3.15 16:13

@pztre Nepotřebuješ, OP budeš potřebovat až u samotného zápisu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
128
30.3.15 16:14

Moc děkuji. Jste zlatá. Hezký den.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3900
30.3.15 16:55

Tak asi jak kde. My šli k zápisu, dostali jsme přihlášku a tam si nás zapsali ze tu přihlášku vydali a k zápisu jsme nesli OP a rodný list

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29132
15.3.16 22:53

Tak kdo byl letos u zápisů? Jaký máte pocit? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23298
15.3.16 22:56

@Margery P11 ma zapisy (prihlasky se odevzdavaji) az v dubnu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16557
15.3.16 23:29

Jsem z Phy 11a ve čtvrtek jdeme k zápisu do mš Vejvanovská a v pondělí do Konstantinovi, kam nemáme šanci se dostat, páč malýmu bude teprve začátkem října 3 roky a já mám mateřskou až do 4 let

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2767
16.3.16 05:33

@Margery byli jsme ve 3 skolkach na Praze 9, na 100% nas nevezmou ani do jedne, 3 mu budou v srpnu. Treba se neco uvolni v prubehu roku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5080
16.3.16 07:19

My jsme byli včera na Praze 10,ale zklamala mě forma jakou zápis probíhá. Šanci nemáme, malému budou tři v Prosinci…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4232
16.3.16 07:42

@doumi presne, nechapu proc jsme s sebou museli brat ty deti. My doufame, syn je srpnovej.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1993
16.3.16 07:45

No nás to teprve čeká, syn tři roky v únoru 2017, takže šance asi nula (možná trochu vyšší, budou otvírat novou skolku). Ale říkají, že máme jít, že bude aspoň v evidenci. Dite s sebou mít nemusíme.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mateřské školy na eMiminu

Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?

Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.

Pracovní listy k vytisknutí na eMiminu

PDF ke stažení a tisku zdarma.

Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin