Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Zdravím.
Mohu se zeptat. Chystáme se k zápisu do školky. Nemám se koho jiného zeptat, protože v mém okolí nemá nikdo školkové dítě. Dnem zápisu se myslí den, kdy si vyzvedávám přihlášku nebo den kdy ji již vyplněnou odevzdávám. Děkuji mockrát.
Mockrát děkuji. A moc se omlouvám, že jsem otravovala s takovou věcí. Já si totiž vyřizuji OP, tak jsem potřebovala vědět, jestli potřebuji občanku k tomu, aby mi vydali tu přihlášku.
Takže jen ještě pro jistotu. Abych dostala přihlášku, občanku nepotřebuji?
@pztre Nepotřebuješ, OP budeš potřebovat až u samotného zápisu.
Tak asi jak kde. My šli k zápisu, dostali jsme přihlášku a tam si nás zapsali ze tu přihlášku vydali a k zápisu jsme nesli OP a rodný list
@Margery P11 ma zapisy (prihlasky se odevzdavaji) az v dubnu
Jsem z Phy 11a ve čtvrtek jdeme k zápisu do mš Vejvanovská a v pondělí do Konstantinovi, kam nemáme šanci se dostat, páč malýmu bude teprve začátkem října 3 roky a já mám mateřskou až do 4 let
@Margery byli jsme ve 3 skolkach na Praze 9, na 100% nas nevezmou ani do jedne, 3 mu budou v srpnu. Treba se neco uvolni v prubehu roku.
My jsme byli včera na Praze 10,ale zklamala mě forma jakou zápis probíhá. Šanci nemáme, malému budou tři v Prosinci…
@doumi presne, nechapu proc jsme s sebou museli brat ty deti. My doufame, syn je srpnovej.
No nás to teprve čeká, syn tři roky v únoru 2017, takže šance asi nula (možná trochu vyšší, budou otvírat novou skolku). Ale říkají, že máme jít, že bude aspoň v evidenci. Dite s sebou mít nemusíme.
Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?
Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.
PDF ke stažení a tisku zdarma.
Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.