Jak se peče v kamenině?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JaSe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.09 22:05
Jak se peče v kamenině?

Ahoj,
včera jsem při vyklízení sklepa narazila na dvě staré formy po babičce, jedna je beránek i s víkem a druhá je srdce, bez víka.
Chtěla jsem se zeptat, čím se mají formy vymazat a vysypat, jak dlouho se v nich peče oproti třeba pekáči a kdy se z nich má vyklopit upečené těsto. Máma mi říkala, že beránek byl prevít a nešel nikdy vyklopit, navíc byl problém, kdy bude upečený, když se pekl s víkem, přes které nejde vidět. Já obvykle peču v horkovzdušné troubě na 160-170 st. C.
Děkuji za rady
 Jana

Reakce:
Sati
Extra třída :D 11524 příspěvků 09.08.09 23:09

Dobře, vymazávám sádlem a vysypávám strouhankou. Vypadne v pohodě. Peču beránka taky v uzavřené formě. Někde už jsem tu dávala recept

harpyje
Extra třída :D 10711 příspěvků 09.08.09 23:25

mam babovku a peče se v ní dobře.
vyklápím ihned. překlopim, položím na formu hroký hadr, a obvykle se pustí sama…
kdyz ne, tak jsem neco zmrvila, třeba blbe vysypala, a pak s to nevyklopí ani kdybych se rozkrájela - ale to tedy i u jiných forem

Len-til-kah
Extra třída :D 13990 příspěvků 09.08.09 23:31

JaSe - ale kdyby se beránek nepekl s víkem, tak by přece neměl pěkná záda 8O 8O :lol: .
Mně se v ní peče dobře (ne že bych poslední dobou pekla :oops: ), dobu pečení nevím, podle zapíchnuté špejle. Beránka jsme měli ozkoušeného, jak dlouho to přesně trvá, ale vehementně nám ho peče babička, tak už zas nevím.

Jinak kameninové formy miluju, dýchá z nich na mě teplo domova. Jsou hnusně drahé, ale nádherné. Akorát se vzhledem ke značné hmotnosti špatně skladují.
Teď jsem na dovolené okukovala v rožnovském skanzenu úžasné kameninové formy, ale udržela jsem se :D .

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 10.08.09 07:53

Mám po babičce formu na velikou bábovku a nedám na ní dopustit. Taky vymazávám a vysypávám - jakmile to někde odfláknu, přilepí se. Ale připadá mi, že to z ní tak nějak chutná líp.
Peču tak na 170 st. asi hodinu. Ale to je recept na velkou bábovku, do klasické formy by se nevešla.

Halka
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 10.08.09 08:12

Já mám taky beránka, peču tak 70 minut, ale dávám do studené trouby. Na vymazání používám takový ten olej ve spreji. Je to zázrak, vystříkám a hotovo.
 Halka

liška
Echt Kelišová 7566 příspěvků 10.08.09 21:33

Ahoj, mám kameninovou formu na bábovku po manželově kmotře, je nádherná. Vymažu herou, vysypu polohr. moukou a dám normálně do vyhřáté trouby a na čtvrt hodiny dám pečení na dolní část trouby a pak zapnu normálně a zkouším na špejli, jak je to upečené. :)

Halka
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 05.04.15 12:45
Čím slepit formu na beránka?

Ahoj vespolek,
tak jsem si trdlo rozbila formu na beránka. Vyklouzla mi, jak byla vymazaná. Praskla mi ta zadní část, naštěstí jen na dva kusy. Máte nějaký nápad, čím to slepit? Předpokládám, že lepidlo na keramiku, ale nevím, co to udělá v té troubě při pečení. Bojím se, aby se pak zase nějak horkem neroztavilo, neprasklo to znovu nebo ještě hůře nevyteklo to do beránka.
Díky za rady a zkušenosti,
 Halka

Krrysa
Extra třída :D 13920 příspěvků 05.04.15 13:10

@Halka a co ho upíct jen v té přední půlce? bez toho poklopu?

Halka
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 05.04.15 15:20

To by šlo, ale jak se píše výše:

JaSe – ale kdyby se beránek nepekl s víkem, tak by přece neměl pěkná záda 8O 8O :lol:.

dianaa
Kelišová 6382 příspěvků 05.04.15 15:26

Maminka si kdysi nechala prasklou formu sdrátovat, pekla s ní ještě dlouhá léta. Ale kde se to dá udělat, tak to netuším..

Halka
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 05.04.15 15:44

To je dobrý nápad. Občas to dělají někde na řemeslných trzích, ne??? Budeme je mít teď v dubnu v Říčanech, tak bych to mohla zkusit. Navíc to moc dobře vypadá, třeba na hrncích. Bude mít ale ty dráty vidět na zádech, co? Beránek, myslím.

dianaa
Kelišová 6382 příspěvků 05.04.15 15:51

:think: To fakt už nevím. Mamka měla sdrátovaný srnčí hřbet, tam se to asi ztratilo, jestli to nebylo jen zvenku..
Jarní trhy, to je dobrý nápad nebo ještě ve valašském skanzenu mě napadlo, tam jsme drátování před lety viděli.

Richtm
Nováček 1 příspěvek 13.05.19 09:15
Prasklinka ve formě

Mám kameninovou formu na koláč a na zadní straně je prasklinka. Myslíte že se v ní může pect? Mám strach aby nepraskla. Díky

Váš příspěvek
Reklama