Jak se zbavit celulitidy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sandrusice
Stálice 53 příspěvků 07.03.18 14:57
jak se zbavit celulitidy

Jak se rychle a učinně zbavit celulitidy? Poraďte, už jsem zoufalá :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 28364 příspěvků 07.03.18 15:18

Výrobky TianDe..za mě luxus..grapefru­itová sprchová sůl, chilli zábal a lipogel…nebo tam jsou i jiné..samo hodně pít a zkusit třeba i nějaké " prášky " na odvodnění těla
rozdíl jde vidět po měsíci užívání, po dvou je to luxus..

Příspěvek upraven 07.03.18 v 15:22

Malaga
Generální žvanilka 22952 příspěvků 07.03.18 15:19

Rychle nic fungovat nebude…
dobré výsledky má vacupress, ale pokud přestaneš, tak je celulitida zpět,…takže pít a hýbat se a smířit se…

Premek_Orac
Závislačka 3974 příspěvků 07.03.18 15:52

Jisotou je plastika.

vonajebohyne
Echt Kelišová 8433 příspěvků 07.03.18 15:58
@Premek_Orac píše:
Jisotou je plastika.

Ceho :mrgreen:???

Premek_Orac
Závislačka 3974 příspěvků 07.03.18 16:08

@vonajebohyne Zadku, stehen. Odstranit podkožní tuk, vypnout kůži. Ale popravdě, pokud není důvodem psychika člověka, tak bych kvůli celulitidě operaci nepodstupoval.

vonajebohyne
Echt Kelišová 8433 příspěvků 07.03.18 16:33
@Premek_Orac píše:
@vonajebohyne Zadku, stehen. Odstranit podkožní tuk, vypnout kůži. Ale popravdě, pokud není důvodem psychika člověka, tak bych kvůli celulitidě operaci nepodstupoval.

No ja si prave myslim, ze liposukce moc samospasitelna neni. Navic zrovna celu maji i stihle zeny. Ja sama jsem stihla, sportuji hodne a vis jak? Mam ji taky :mrgreen:.

radkka
Neúnavná pisatelka 19342 příspěvků 07.03.18 16:44

Zkusila jsem všechno, nepomohlo nic, až pravidelné plavání. Od té doby, co chodím do bazénu alespoň 2× do týdne nemám celulitidu vůbec :dance:

Rézinoslav
Stálice 57 příspěvků 07.03.18 16:50

Ja s ni zacala mit problem po prvnim tehotenstvi a zbavilo me ji kazdodenni sprchovani zadku ledovou vodou. Vysledky byly videt velmi rychle. Ono ta studena voda dela s tou kuzi fakt zazraky, jak ji nuti pracovat a napinat se :pankac:

cverunka
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 07.03.18 16:59
@smurfka píše:
Výrobky TianDe..za mě luxus..grapefru­itová sprchová sůl, chilli zábal a lipogel…nebo tam jsou i jiné..samo hodně pít a zkusit třeba i nějaké " prášky " na odvodnění těla
rozdíl jde vidět po měsíci užívání, po dvou je to luxus..Příspěvek upraven 07.03.18 v 15:22

Fakt? Ja na TianDe narazila nedávno, testuji náplasti na rýmu a docela dobý. Příbuzný, co mě na to navedl si nemůže vynachválit. Tak jsem se přidala do skupinky na FB a strašně mě odradilo, jak to prezentují snad jako i lék na rakovinu :roll: A hlavně tam mazali negativní komentáře. Tak po počátečním nadšení nevím, co si myslet.

leene
Závislačka 3553 příspěvků 07.03.18 17:16

@Rézinoslav souhlasím, střídání studené a teplé sprchy na zadek a nohy při každém sprchování a celkem rychle jsou vidět výsledky :palec:

smurfka
Nadpozemská drbna 28364 příspěvků 07.03.18 17:48
@cverunka píše:
Fakt? Ja na TianDe narazila nedávno, testuji náplasti na rýmu a docela dobý. Příbuzný, co mě na to navedl si nemůže vynachválit. Tak jsem se přidala do skupinky na FB a strašně mě odradilo, jak to prezentují snad jako i lék na rakovinu :roll: A hlavně tam mazali negativní komentáře. Tak po počátečním nadšení nevím, co si myslet.

to co jsem vyjmenovala nahoře mám cca 14 dní..tak hladkou pokožku ( jak dětskou prdelku ) jsem v životě neměla..taky mě navedla kamarádka..mám náplasti, mám gely na bolesti, na kouby a ted tohle..jako kámoška má vlastní skupinku - prodává jen za nákupku, takže bez marže ( tzn se slevou ) a holky tam dávají vlastní fotky, vlastní zkušenosti..takže nemyslím že by fungoval např photoshop nebo tak..jako pořád to jsou bylinky, takže negativní komentáře chápu, i do té skupinky holky psali že třeba ty náplasti na ně nefungují, nebo že se objevila alergická reakce atd..hold je to tělo od těla..každé reaguje jinak no

leene
Závislačka 3553 příspěvků 07.03.18 18:55

@smurfka hodíš prosím odkaz na skupinku? :kytka:

smurfka
Nadpozemská drbna 28364 příspěvků 07.03.18 19:22

@leene nevim jestli by ti k něčemu byl..je to holka z našeho města..takže kdyby si chtěla od ní odebírat platila bys poštovné..navic skupina je tím pádem uzavřená..takže pokud by tě paní nepřijala tak bys stejně nic neviděla..ale jestli i tak to chceš zkusit..tak napiš a já ti to hodím do zpráv.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32358 příspěvků 10 inzerátů 08.03.18 06:57

Přestat brát hormonální antikoncepci a posilovat svalové partie na postižených místech. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama