Krém na povislá prsa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ruby6
Stálice 60 příspěvků 06.03.18 22:08
Krém na povislá prsa

Ahoj holky, máte někdo zkušenost s nějakým kremem na zpevnění prsou? Mám hodně velká prsa a jelikož jsem teď zhubla hodně tak nedrží tak jak by měly :,( poraďte prosím na plastiku nemám :lol: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Janli
Kelišová 6017 příspěvků 9 inzerátů 06.03.18 22:13

Krémy jsou jen placebo, nefungují. Raději investuj do kvalitní podprdy.

Ruby6
Stálice 60 příspěvků 06.03.18 22:16

@Janli
To je v háji:/ jo jenže podprda se nedá nosit do všeho:/

pikola
Neúnavná pisatelka 19275 příspěvků 06.03.18 22:30
@Ruby6 píše:
@Janli
To je v háji:/ jo jenže podprda se nedá nosit do všeho:/

Pokud máš dobrou, tak dá. Krém opravdu nepomůže, to jen plastika.

Janli
Kelišová 6017 příspěvků 9 inzerátů 06.03.18 22:32

@Ruby6 taky se mi změnily prsa z luxusních pevných trojek na plandavý pětky. Co nařvu.. Na plastiku sice mám, ale nehodlám do sebe nechat řezat. Uzpůsobím šatník a jedu dál…

Ruby6
Stálice 60 příspěvků 06.03.18 22:36

Ve 20 je to celkem na nic :(

lolink
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 06.03.18 22:48

Prej to sprchovani studenou vodou funguje. Co jsem cetla zkusenosti. Ja na to nemam :D. Nebo pribrat :D

Ruby6
Stálice 60 příspěvků 06.03.18 22:50

@lolink pribirat už ne!! Po dlouhé době kdy jsem měla zdravotní problémy jsem zase zhubla.. To radši budu mít prsa po pupek :lol: :lol: vodu zkusím :D :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.18 23:19

Krémy ani žádné tabletky nefungují :? Bohužel. Jedině nechat do sebe říznout. Já dokojim a jdu na to. Měla jsem pěkné pevné trojky a mám teď snad čtyřky a obrovské bradavky a vůbec je to katastrofa. Nechci žádný selikon, jde to prej jen nějak upravit a nestojí to v porovnání s implantáty tolik.

lolink
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 06.03.18 23:20
@Anonymní píše:
Krémy ani žádné tabletky nefungují :? Bohužel. Jedině nechat do sebe říznout. Já dokojim a jdu na to. Měla jsem pěkné pevné trojky a mám teď snad čtyřky a obrovské bradavky a vůbec je to katastrofa. Nechci žádný selikon, jde to prej jen nějak upravit a nestojí to v porovnání s implantáty tolik.

Jo remodelace. Odnosim, odkojim, uvidim :D

bigl
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 06.03.18 23:23

@Ruby6 Já mám teda větší prsa, nemám až tak povadlé, ale správná kvalitní podprsenka dělá divy Akorát teda musíš zainvestovat a koupit aspoň za litr. To samé plavky. A pokud máš velké prsa, tak se smiř s tím, že prostě budeš nosit furt podprsenku a některé kousky oblečení musíš vyřadit (tílka a šaty na tenké ramínka apod.)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.18 23:25

@lolink jo remodelace, nemohla jsem si vzpomenout, díky :D no já jsem si po prvním říkala, ok, fajn, horší už to být nemůže. Omyl :zed: :D ještě, že manžel umí dobře lhát a říká, že je to dobrý :D

jarmarkty
Kecalka 163 příspěvků 07.03.18 00:39

@Ruby6 Stejne nejde o ten krem, ale o ten pohyb, kterym se mas mazat, pouzit muzet i klasicke telove mleko. Jinak na zpevneni kure na prsou doporucuji spise cviky na zpevneni nez nejaky krem, ten svaly nezpevni ani nahodou :-)

Almatka
Kelišová 6795 příspěvků 07.03.18 01:08

@jarmarkty i kdybych měla svaly jak Arnold, tak na nich budou ta moje G-éčka asi stále ve visu…
@Ruby6 já až dokojím, tak remodelace. Píšeš zdravotní problémy, zmenšení se dí podstoupit i z důvodu bolesti zad…třeba je to Tvůj případ…

nani77
Kecalka 411 příspěvků 07.03.18 01:25

@Ruby6, nejde o krém, to je nesmysl, aby nějaký dokázal zpevnit visící prsa. ALE: jde o proces MAZÁNÍ - masáží zvyšuješ prokrvení tkání, podporuješ tvorbu kolagenu atd. A když budeš pečlivá a denně si při mytí dáš tu práci a obkroužíš obě prsa žínkou nebo hrubší houbičkou nebo lufou 30× v jednom směru a pak 30× v druhém směru a pak po usušení si prsa něčím hodně mastným promasíruješ a promažeš (opět krouživé pohyby, žádné tahání!), tak se to třeba trochu zlepší. Prostě měj své kozenky ráda a ony ti budou dělat radost. Jako bonus se je naučíš znát, takže budeš mít několikrát denně provedené i samovyšetření ;-)
Jestli jsi zhubla nedávno a rychle, tak ta prsa také potřebují čas, aby se umoudřila. Dej jim rok láskyplné poctivé péče, kup si správné podprsenky a pak teprve uvažuj o invazívním řešení.
Rozhodně ale neutrácej za nějaké zaručené spec. krémy na povislá prsa, to je fakt jen marketingvý nesmysl, jak vytahat z nešťastných žen spousty peněz.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >