Jak si hrají (baví se) vaše dvanáctileté děti?

27509
1.6.20 08:43

Jak si hrají (baví se) vaše dvanáctileté děti?

Asi budu mít na hlídání dvanáctiletou slečnu. Vůbec netuším, co by takové dítě mohlo zajímat. Panenky už jsou asi pasé, ale co nějaké takové ty sady 'vyrob si serepeticku na mobil" a „továrna na sliz se trpytkama“? Budu vděčná za rady, jak se bavi vaše dvanáctileté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8736
1.6.20 08:53

Zásadní je wifina. :lol: Jinak neporadím, mám v tomhle věku kluky a to budou dost jiné zájmy. Tedy kromě mobilu, ten je společný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1027
1.6.20 09:01

Já bych ji vzala na nákupy nebo někam na procházku do města, na oběd :) Záleží ale také odkud jste. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27509
1.6.20 09:02

@Titty Pro mne je těžké odhadnout celkové ten „věk“. Je to takový přechod.

Potřebovala bych někoho s holkou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K82
1220
1.6.20 09:02

@Bábrdl
Ahoj, ja bych se ji, narovinu, zeptala. slizek chce uz moje sedmileta a pouzdra na mobil, mozna, ve 12ti bude chtit uz znackova :nevim:,ja mam nevl. 12ti leteho syna a ten uz si jede hl. Kamarady. Pokud neco tvurciho, tak coz spis neco spolecne uvarit/upect? Nebo vylet/kino?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27509
1.6.20 09:03
@Yasmina21 píše:
Já bych ji vzala na nákupy nebo někam na procházku do města, na oběd :) Záleží ale také odkud jste. :kytka:

Z Prahy. A bude tu cca týden. Na procházky, nákupy a bubble Tea určitě dojde. Ale co doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27509
1.6.20 09:04
@K82 píše:
@Bábrdl
Ahoj, ja bych se ji, narovinu, zeptala. slizek chce uz moje sedmileta a pouzdra na mobil, mozna, ve 12ti bude chtit uz znackova :nevim:,ja mam nevl. 12ti leteho syna a ten uz si jede hl. Kamarady. Pokud neco tvurciho, tak coz spis neco spolecne uvarit/upect? Nebo vylet/kino?

Ha, to je právě to, co nevim. Sliz chce i moje prvňáčka. Ale co dvanáctileta slečna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20733
1.6.20 09:05

@Bábrdl Moje neteře v tomto věku rády tvoří: malování na trička, různé ty keramické hmoty, výroba svíček či různých stojánků ze sklenic od jogurtu na svíčky, gumičkové a jiné náramky, jedna dokonce šije.
Pak samozřejmě mobil včetně tvoření videí.

Zkusila bych i nějaké deskovky. A nějaký výlet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27509
1.6.20 09:07
@Svistice píše:
@Bábrdl Moje neteře v tomto věku rády tvoří: malování na trička, různé ty keramické hmoty, výroba svíček či různých stojánků ze sklenic od jogurtu na svíčky, gumičkové a jiné náramky, jedna dokonce šije.
Pak samozřejmě mobil včetně tvoření videí.Zkusila bych i nějaké deskovky. A nějaký výlet.

Fakt. To by bylo super. :think:
Můžu koupit ty sady a jestli na to není, využije to pak moje dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8662
1.6.20 09:08

Mám 10,5 letou a přijde mi, že doma je celkem nenáročná. Když jí přijde kamarádka (ve věku 10-12 let), tak si někam zalezou a buď si něco kreslí, vyrábí (ale spíš stylem vyšívání, háčkování, náramky z bavlnek - se slizem už si hraje jenom malá ségra), nebo třeba skládají puzzle. A nebo si vytáhnou x krabic lego friends nebo elektrickou stavebnici ;) Jo a nebo hrozně rády něco v kuchyni pečou, ale nechávají bordel :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K82
1220

@Bábrdl
Kamaradi ted jdou na dvouhod keramicky kurz, tak bych googlila takoveto aktivity pri ddm apod. Ale fakt bych se ji optala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25602

@Bábrdl
Když u nás je neteř, musí fungovat wifi :P Naposledy jsme vyráběly nějaké ozdoby z přírodnin, jinak ji zapojuju v kuchyni nebo jdeme ven. Hráli jsme město, řeka, zvíře. Slizy míchala asi už loni, se svým malým bratrancem si dlouho hrát nevydrží. Malovala barvami na sklo. To ji bavilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27509
1.6.20 09:10
@Aliik píše:
Mám 10,5 letou a přijde mi, že doma je celkem nenáročná. Když jí přijde kamarádka (ve věku 10-12 let), tak si někam zalezou a buď si něco kreslí, vyrábí (ale spíš stylem vyšívání, háčkování, náramky z bavlnek - se slizem už si hraje jenom malá ségra), nebo třeba skládají puzzle. A nebo si vytáhnou x krabic lego friends nebo elektrickou stavebnici ;) Jo a nebo hrozně rády něco v kuchyni pečou, ale nechávají bordel :mrgreen:

Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20733
1.6.20 09:10
@Bábrdl píše:
Fakt. To by bylo super. :think:
Můžu koupit ty sady a jestli na to není, využije to pak moje dítě.

Jen dopředu očekuj, jestli je tvořivá. Já třeba nejsem a nikdy jsem nebyla. Takže mě by to moc nenadchlo. V tomhle věku jsem s nadšením hrála s bratránkem celý den ping-pong v panelákové kočárkárně nebo Dračí doupě. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27509
1.6.20 09:11
@K82 píše:
@Bábrdl
Kamaradi ted jdou na dvouhod keramicky kurz, tak bych googlila takoveto aktivity pri ddm apod. Ale fakt bych se ji optala.

Myslela jsem spíš zábavu na doma. Ale dík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama