Jak to děláte na návštěvách?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 19:23
Jak to děláte na návštěvách?

Ahoj, potřebuji poradit. Mám 3-měsíční miminko a ani moje rodina, ani manželova k nám nechtějí jezdit. Oni chtějí, abychom my jezdili k nim. Jenže miminko to tam nedává, na každý návštěvě celou dobu pláče. Já na nervy nebo s ním sedím v pokoji kde je klid. Manželovo rodiče mají navíc psa, který útočí na malého. Co s tím? Prý si na sebe musí zvykat. Doma se hádáme, protože já tam jezdit nechci, bojím se. Doma nebo venku je malý zlatý, ale tam-hrůza. Jak návštěvy probíhají u vás?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
debra.morgan
Závislačka 4166 příspěvků 26.12.17 19:26

Děcko má 3 měsíce, kolikrát už jste tam byli?
edit: myslim na tech navstevach…

Příspěvek upraven 26.12.17 v 19:26

misuled
Kecalka 421 příspěvků 26.12.17 19:26

Nevidím žádnej důvod, proč by se mělo 3měsíční miminko někomu „přizpůsobovat“.

Adrasteia
Závislačka 2779 příspěvků 1 inzerát 26.12.17 19:28
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji poradit. Mám 3-měsíční miminko a ani moje rodina, ani manželova k nám nechtějí jezdit. Oni chtějí, abychom my jezdili k nim. Jenže miminko to tam nedává, na každý návštěvě celou dobu pláče. Já na nervy nebo s ním sedím v pokoji kde je klid. Manželovo rodiče mají navíc psa, který útočí na malého. Co s tím? Prý si na sebe musí zvykat. Doma se hádáme, protože já tam jezdit nechci, bojím se. Doma nebo venku je malý zlatý, ale tam-hrůza. Jak návštěvy probíhají u vás?

S tak malým miminkem jsme nikam nejezdili. Vysvětli slušně příbuzným, že pokud vás chtějí vidět, musí za Vámi. Pokud by to pro ně byl problém, omluv se, že tedy tentokrát na návštěvu nedorazíte. Oni k vám nechtějí a basta, proč by ses měla přizpůsobovat zrovna ty, když máš malé miminko? To mi hlava nebere. 8o

brumi
Kelišová 6544 příspěvků 26.12.17 19:29

Já bych si trvala na svém a nikam nejela, takové miminko má snad přednost a když mu očividně není dobře tak ho tam brát nebudu, rodina at se třeba postaví na hlavu. A proč k vám nechtějí? A s tím pejskem asi by bylo epší kdyb si na sebe zvykali, buď na neutrálním místě třeba venku na procházce nebo u vás, kdy je maličký v pohodě, třeba ten pes z něj ten nepokoj cítí a proto taková reakce

Příspěvek upraven 26.12.17 v 19:31

Sashie
Ukecaná baba ;) 1979 příspěvků 26.12.17 19:29

Tak mělo by to být oboustranné. Ono to, že ty pořád něco musíš je pitomost. A hlavně - proč k vám nechtějí jezdit? Je k tomu nějaký vážný důvod? To, že si na sebe pes a dítě musí zvykat je pravda, ale má to nějaká pravidla. A pokud na něj pes vyloženě útočí, tak bych si to neriskla. My čekáme přírůstek až za tři týdny, ale u všech našich známých to vždys probíhalo tak, že dokud bylo mimčo malé, tak se střídali. Jednou jeli oni, jednou přijeli rodiče. Vždycky se nějak domluvili…

unuděná
Kelišová 5598 příspěvků 1 inzerát 26.12.17 19:30

Nejezdila bych rozhodne nikam, kde na me miminko utoci pes 8o Co az zacne lezt, to ho nechaji „zvykat“ a pes ho pokouse nebo co??

A dale bych se normalne navstev zeptala, proc nechteji k vam, kde je dite v pohode, jestli jim vic vyhovuje navsteva s nonstop placicim miminem. Muzete tomu dat chvilku casu, deti se rychle meni a za mesic muze byt u vasich v pohode.

Alladina
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 26.12.17 19:32

Chápu, jakmile se miminku trochu změní režim, tak peklo. Rezim rozhozeny, dítě na nervy, rodice na nervy. S tak malým miminem jsme jednoduse návštěvy jeste neabsolvovali. Budiz mému manzelovi pripsano k dobru, že to chápal. Existuji miminka, kterým tohle nevadí, ale to nebude vás případ, tak bych byla doma.
Jo a s tím psem… Tak to by mě tam tuplem nikdo neviděl. Tohle bych nesnesla.

Příspěvek upraven 26.12.17 v 19:33

unuděná
Kelišová 5598 příspěvků 1 inzerát 26.12.17 19:33
@debra.morgan píše:
Děcko má 3 měsíce, kolikrát už jste tam byli?
edit: myslim na tech navstevach…Přís­pěvek upraven 26.12.17 v 19:26

Tak treba my jezdili uz od sestinedeli k obema babickami jednou tydne, max. jednou za 14dni :nevim: Coby ne?

Alladina
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 26.12.17 19:36
@unuděná píše:
Tak treba my jezdili uz od sestinedeli k obema babickami jednou tydne, max. jednou za 14dni :nevim: Coby ne?

S některými dětmi to jde, ale některým to tak rozhodi jistoty, že je to pak katastrofa. Jedno takové jsem měla doma :).

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 26.12.17 19:36
@Anonymní píše:

rozhodně bych s miminem nešla tam, kde na něj účtočí pes. návštěvy chodily k nám :think:

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 26.12.17 19:36

Dcera od miminka zvladala navstevy dobre. Temer to prospala, mezitim jsem prebalila, nakojila. Kdyz byla pretazena a brecela, dala jsem ji spat ven do kocaru, ale to byla vetsi. Pokud by mi mela navstevy probrecet, nikam bych nejezdila. Ale je mi jasny, ze chlapi to nemusi chapat :roll: pozvala bych pribuzny k vam a vysvetlila j duvod. Popripade bych jela k nim a pri prvnim placi bych se zvedla a trada domu ;)

brumi
Kelišová 6544 příspěvků 26.12.17 19:37

@unuděná myslím že každé mimi to má individuální, mám tři prcky, obě holky kámošky od narození s každým a malý ten od narolzení bubák až hrůza nikam jsme nemohly všude řval ale doma andílek, nýní má 3 a taky to není nic extra jspou místa kam nemůže. Naposled jsem s ním musela rychle utéct z hornbachu, byl celkem v pohodě ale pak kolem prjel ten stroj na čištění podlah malý histerák a konec celá prodejna hluchá jak malý řval až se dávil :zed:

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 26.12.17 19:39

My jezdili, ale maly to zvladal, naopak mu zmena prospěla, ale pokud to ma tvoje miminko jinak, vyprdla bych se na to a zkusila to treba za měsíc, i dyl… proc k vam nechteji a chteji at se s mamlym miminem tahate za nimi? 8o nevidim duvod proc tak male miminko trapit kvuli dospelym co se neumi domluvit…

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 26.12.17 19:41

Pes utoci, ale mimino se ma prizpusobit? No holt nekde je cokl vic nez dite… Nejak tyhle rodinny vztahy nechapu…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >