Jak to dopadlo s manželem? Parenicka?

Anonymní
18.10.23 20:50

Jak to dopadlo s manželem? Parenicka?

Bylo.tu téma, kdy zakladatelka chtěla hodnotit chlapa. A jedna z diskutujících :think: na eMimino byla jeho manželka a poznala ho. Nick byl @Parenicka si správně pamatuji. Téma pak zmizelo. Nevíte jak si s tím jeho žena poradila? Já kdysi zažila něco podobného a chlap.nic nepřiznal. A pořád nevěry zatloukal..byla jsem. z toho špatná. Dokonce i když sousedka měla podezření na to, té má milenku taky zatloukal. :,(

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.10.23 21:10

@sirikit pamatuješ? Nevíš nic? Taky jsi tam psaná něco..

  • Citovat
  • Upravit
35978
18.10.23 21:12

To byla spíš zase nejaká historka kde si jeden člověk povídal sám se sebou, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10960
18.10.23 21:14
@pikola píše:
To byla spíš zase nejaká historka kde si jeden člověk povídal sám se sebou, ne?

Taky si to vybavuji. Anonym dal fotku a Parenicka napsala neco jako tvl to je muj manzel.
Ale brala jsem to jako vtip, ze si udělala ze zakladatelky legraci. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.10.23 21:18

@Tarena myslíš že si udělala Nick parenicka srandu že zakladatelky? No zakladatelka to pak smazala. Asi se lekla.

  • Citovat
  • Upravit
76215
18.10.23 23:07
@Tarena píše:
Taky si to vybavuji. Anonym dal fotku a Parenicka napsala neco jako tvl to je muj manzel.
Ale brala jsem to jako vtip, ze si udělala ze zakladatelky legraci. :nevim:

Pochopila jsem to stejně. Prostě fórek.
Ale je fakt, že svět je malej a náhoda blbec. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12664
19.10.23 07:50
@Anonymní píše:
@Tarena myslíš že si udělala Nick parenicka srandu že zakladatelky? No zakladatelka to pak smazala. Asi se lekla.

Fotku manzela, vtak to mi tu uslo. Jediny kdo sem daval fotky ten dem.nt co ze sebe delal svoji sestru a ptal se jak vypada. Takovy skaredy oslizla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.10.23 14:25

@lilith1 kdo co? Jaky Oslizly škaredý chlap? Vydával se za svou sestru a proč?

  • Citovat
  • Upravit
12664
19.10.23 16:50
@Anonymní píše:
@lilith1 kdo co? Jaky Oslizly škaredý chlap? Vydával se za svou sestru a proč?

Jo jako sestra, ze ma bratrava zw pry ji je lito, ze je sam..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Parenicka
21.10.23 06:51
@Tarena píše:
Taky si to vybavuji. Anonym dal fotku a Parenicka napsala neco jako tvl to je muj manzel.
Ale brala jsem to jako vtip, ze si udělala ze zakladatelky legraci. :nevim:

presne tak, jen vtípek :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová