Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty
Zbyněk Vorel
@LucEm píše:
Název je výmluvný. Jak je tohle možné?ale kdyby nesplacel budu první po kom půjdou
Luco, VINÍŠ NESPRÁVNOU OSOBU! Ty viníš banku (postupuje v souladu se zákonem, věř mi, hypoška na x mega to jistě nebyla) - VIŇ svého manžela!!
udělal takovou prasárnu bez tvého vědomí?? kam peníze šly?
Pro mne důvod k vážnému řešení budoucnosti našeho svazku.. Každopádně si musíte sednout a vážně to probrat.. gemblí? udělal špatnou investici?? maká? celková fin. situace, úspory? Je prostě čas udělat si doma čistý stůl a vyřešit, co dál!!
Nemohl třeba jen chtít např. koupit auto a takto blbě tě překvapit? (to muži umí)..
Jak ses to dozvěděla?
@Lucy75 píše:
Luco, VINÍŠ NESPRÁVNOU OSOBU! Ty viníš banku (postupuje v souladu se zákonem, věř mi, hypoška na x mega to jistě nebyla) - VIŇ svého manžela!!
udělal takovou prasárnu bez tvého vědomí?? kam peníze šly?
Pro mne důvod k vážnému řešení budoucnosti našeho svazku.. Každopádně si musíte sednout a vážně to probrat.. gemblí? udělal špatnou investici?? maká? celková fin. situace, úspory? Je prostě čas udělat si doma čistý stůl a vyřešit, co dál!!
Nemohl třeba jen chtít např. koupit auto a takto blbě tě překvapit? (to muži umí)..
Jak ses to dozvěděla?
klid prosimtě, dočti diskusi.
@debra.morgan A JO - její drobná nenápadná reakce, že se o půjčce předem bavili a domlouvali opravdu na předchozí straně téměř zanikla..
Pak přece o nic nejde.. věděla o tom - jen to nešla podepsat, no.
Takže nic k řešení zde není. Limit půjčky takový postup evidentně dovoloval.
Pak ale nerozumím, proč se zakladatelka rozčiluje.
@LucEm píše:
Tak to jsem teda žila ve velkém omylu, děkuji za objasněnímy jsme teda v pohodě o půjčce vím domlouvaly jsme se na ní a byly právě oba překvapení že to prošlo bez souhlasu…
![]()
@Lucy75 nechápu že je to tak nastavené prostě to je celé. Nepřijde mi to fér vůči druhému z manželů ačkoliv to není nás případ
@markytka3 píše:
holka, takovych jako ty bylo a splakalo na vydelkem… myslim, ze mnohe, co by strcili pro chlapa ruku do ohne, stacilo, aby se objevila vnadna milenka a bylo po iluzich… a chlap to do te doby mohl byt milionovy
Tak to mě fakt dostalo
Už ho vidím, jak si kvůli milence bere půjčku
. Škoda, že ho neznáš,…holka ![]()
@Paoloska píše:
Tak to mě fakt dostaloUž ho vidím, jak si kvůli milence bere půjčku
. Škoda, že ho neznáš,…holka
Povíme si časem ![]()
@Netopirek píše:
A to je důvod, proč se nikdy nevdám. Zadlužit mě bez souhlasu může, ale splacet to pak musím. Ikdyž jsem nic nevědela
Ano, muj případ. Už mám splaceno. Fuj.
Už se nikdy nevdam..
@Paoloska píše:
Tak to mě fakt dostaloUž ho vidím, jak si kvůli milence bere půjčku
. Škoda, že ho neznáš,…holka
nerikam, ze tvuj pripad, ale v mem okoli se tak stalo a ze to byl chlap, do ktereho by jsi to nikdy nerekla - do te doby uzasne manzelstvi, fungovali perfektne, pak mu ve 42 prebehlo mlade maso pres cestu a bylo po idealech… i zde jsem cetla nekolik diskusi, kdy chlap kvuli milene rozfrcal vsechny uspory… proste se tak v zivote deje…
@markytka3 píše:
nerikam, ze tvuj pripad, ale v mem okoli se tak stalo a ze to byl chlap, do ktereho by jsi to nikdy nerekla - do te doby uzasne manzelstvi, fungovali perfektne, pak mu ve 42 prebehlo mlade maso pres cestu a bylo po idealech… i zde jsem cetla nekolik diskusi, kdy chlap kvuli milene rozfrcal vsechny uspory… proste se tak v zivote deje…
Já vím, že se chlap může pobláznit kvůli mladé holce, ale to přeci hned nedopadá tak, že si vezme půjčku bez ohledu na původní rodinu. Dobře, můžou se mu zbláznit hormony, ale že by kvůli tomu zadlužil manželku a děti, to prostě ne. Přeci víš, s kým žiješ. Můj manžel by odešel s kartáčkem na zuby a možná ani to ne. A ještě by si připadal jak největší křivák a podrazák. To si troufám po 30 letech skvělého, důvěrného milujícího vztahu tvrdit na 100%.
@Paoloska píše:…
Já vím, že se chlap může pobláznit kvůli mladé holce, ale to přeci hned nedopadá tak, že si vezme půjčku bez ohledu na původní rodinu. Dobře, můžou se mu zbláznit hormony, ale že by kvůli tomu zadlužil manželku a děti, to prostě ne. Přeci víš, s kým žiješ. M
@markytka3 píše: …, ver si cemu chces, ale i to se deje… a na tvoji hlasku „preci vis, s kym zijes“ doplatilo uz tolik muzu/zen, na to, ze mas 30ti lety vztah, tak mladice nebudes a nechce se mi verit, ze tomuhle veris. nebo zijete s muzem mimo spolecnost?… vzdyt i zde je takoveto tema kazdou chvili
Tak hlavně, když ti to přijde k smíchu
.