Jak to že banka manželovi půjčila bez mého souhlasu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
25027
12.10.21 19:32
@LucEm píše:
Název je výmluvný. Jak je tohle možné? :zed: ale kdyby nesplacel budu první po kom půjdou

Luco, VINÍŠ NESPRÁVNOU OSOBU! Ty viníš banku (postupuje v souladu se zákonem, věř mi, hypoška na x mega to jistě nebyla) - VIŇ svého manžela!!
udělal takovou prasárnu bez tvého vědomí?? kam peníze šly?
Pro mne důvod k vážnému řešení budoucnosti našeho svazku.. Každopádně si musíte sednout a vážně to probrat.. gemblí? udělal špatnou investici?? maká? celková fin. situace, úspory? Je prostě čas udělat si doma čistý stůl a vyřešit, co dál!!
Nemohl třeba jen chtít např. koupit auto a takto blbě tě překvapit? (to muži umí)..
Jak ses to dozvěděla?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24995
12.10.21 19:34
@Lucy75 píše:
Luco, VINÍŠ NESPRÁVNOU OSOBU! Ty viníš banku (postupuje v souladu se zákonem, věř mi, hypoška na x mega to jistě nebyla) - VIŇ svého manžela!!
udělal takovou prasárnu bez tvého vědomí?? kam peníze šly?
Pro mne důvod k vážnému řešení budoucnosti našeho svazku.. Každopádně si musíte sednout a vážně to probrat.. gemblí? udělal špatnou investici?? maká? celková fin. situace, úspory? Je prostě čas udělat si doma čistý stůl a vyřešit, co dál!!
Nemohl třeba jen chtít např. koupit auto a takto blbě tě překvapit? (to muži umí)..
Jak ses to dozvěděla?

klid prosimtě, dočti diskusi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25027
12.10.21 19:36

@debra.morgan A JO - její drobná nenápadná reakce, že se o půjčce předem bavili a domlouvali opravdu na předchozí straně téměř zanikla..
Pak přece o nic nejde.. věděla o tom - jen to nešla podepsat, no.
Takže nic k řešení zde není. Limit půjčky takový postup evidentně dovoloval.
Pak ale nerozumím, proč se zakladatelka rozčiluje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25027
12.10.21 19:39
@LucEm píše:
Tak to jsem teda žila ve velkém omylu, děkuji za objasnění :) my jsme teda v pohodě o půjčce vím domlouvaly jsme se na ní a byly právě oba překvapení že to prošlo bez souhlasu… :zed: :)
:zed: A CO TI TEDA PŘESNĚ VADÍ!? Že jste dostali půjčku, kterou jste chtěli, jen jsi to nebyla podepsat?
A proč do toho motáš, že „budeš první, po kom půjdou“???
To opravdu člověk pochopí tak, že jsi o ničem nevěděla..
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
774
12.10.21 20:00

@Lucy75 nechápu že je to tak nastavené prostě to je celé. Nepřijde mi to fér vůči druhému z manželů ačkoliv to není nás případ

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10005
12.10.21 22:59
@markytka3 píše:
holka, takovych jako ty bylo a splakalo na vydelkem… myslim, ze mnohe, co by strcili pro chlapa ruku do ohne, stacilo, aby se objevila vnadna milenka a bylo po iluzich… a chlap to do te doby mohl byt milionovy :-)

Tak to mě fakt dostalo :mrgreen: Už ho vidím, jak si kvůli milence bere půjčku :jazyk:. Škoda, že ho neznáš,…holka ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15964
13.10.21 08:11
@Paoloska píše:
Tak to mě fakt dostalo :mrgreen: Už ho vidím, jak si kvůli milence bere půjčku :jazyk:. Škoda, že ho neznáš,…holka ;)

Povíme si časem :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19388
13.10.21 08:19
@Netopirek píše:
A to je důvod, proč se nikdy nevdám. Zadlužit mě bez souhlasu může, ale splacet to pak musím. Ikdyž jsem nic nevědela :zed:

Ano, muj případ. Už mám splaceno. Fuj.
Už se nikdy nevdam..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10005
13.10.21 08:35
@Zumpa píše:
Povíme si časem :mrgreen:

Jo a kdy? V šedesáti ;)?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13197
13.10.21 09:43
@Paoloska píše:
Tak to mě fakt dostalo :mrgreen: Už ho vidím, jak si kvůli milence bere půjčku :jazyk:. Škoda, že ho neznáš,…holka ;)

nerikam, ze tvuj pripad, ale v mem okoli se tak stalo a ze to byl chlap, do ktereho by jsi to nikdy nerekla - do te doby uzasne manzelstvi, fungovali perfektne, pak mu ve 42 prebehlo mlade maso pres cestu a bylo po idealech… i zde jsem cetla nekolik diskusi, kdy chlap kvuli milene rozfrcal vsechny uspory… proste se tak v zivote deje…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10005
13.10.21 10:24
@markytka3 píše:
nerikam, ze tvuj pripad, ale v mem okoli se tak stalo a ze to byl chlap, do ktereho by jsi to nikdy nerekla - do te doby uzasne manzelstvi, fungovali perfektne, pak mu ve 42 prebehlo mlade maso pres cestu a bylo po idealech… i zde jsem cetla nekolik diskusi, kdy chlap kvuli milene rozfrcal vsechny uspory… proste se tak v zivote deje…

Já vím, že se chlap může pobláznit kvůli mladé holce, ale to přeci hned nedopadá tak, že si vezme půjčku bez ohledu na původní rodinu. Dobře, můžou se mu zbláznit hormony, ale že by kvůli tomu zadlužil manželku a děti, to prostě ne. Přeci víš, s kým žiješ. Můj manžel by odešel s kartáčkem na zuby a možná ani to ne. A ještě by si připadal jak největší křivák a podrazák. To si troufám po 30 letech skvělého, důvěrného milujícího vztahu tvrdit na 100%.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13197
13.10.21 10:57
@Paoloska píše:
Já vím, že se chlap může pobláznit kvůli mladé holce, ale to přeci hned nedopadá tak, že si vezme půjčku bez ohledu na původní rodinu. Dobře, můžou se mu zbláznit hormony, ale že by kvůli tomu zadlužil manželku a děti, to prostě ne. Přeci víš, s kým žiješ. M
:lol:, ver si cemu chces, ale i to se deje… a na tvoji hlasku „preci vis, s kym zijes“ doplatilo uz tolik muzu/zen, na to, ze mas 30ti lety vztah, tak mladice nebudes a nechce se mi verit, ze tomuhle veris. nebo zijete s muzem mimo spolecnost?… vzdyt i zde je takoveto tema kazdou chvili :-)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10005
13.10.21 11:43
@markytka3 píše: … :lol:, ver si cemu chces, ale i to se deje… a na tvoji hlasku „preci vis, s kym zijes“ doplatilo uz tolik muzu/zen, na to, ze mas 30ti lety vztah, tak mladice nebudes a nechce se mi verit, ze tomuhle veris. nebo zijete s muzem mimo spolecnost?… vzdyt i zde je takoveto tema kazdou chvili :-)

Tak hlavně, když ti to přijde k smíchu :think:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty

Ikona - Zbyněk Vorel

Zbyněk Vorel