Jak trávíte společný čas s dětmi offline?

21.3.21 06:48

Jak trávíte společný čas s dětmi offline?

Hezký den přeji ☀️, zdravím vás všechny jménem své facebookové stránky Na výlet s dětmi a instagramového profilu stejného jména. V poslední době jsem se začala věnovat tématu VLIVU DIGITÁLNÍCH TECHNOLOGIÍ na naše/vaše děti. Dohnaly mě k tomu okolnosti. Děti rostou, stárnou, mění své nároky a náš Velký už rozhodně není žádné miminko, vnímá až moc dobře, že je kolem něho spousta televizí, počítačů, tabletů…do toho ta otřesná sociální izolace, které teď musí všechny děti čelit. Je to jedno s druhým. A mně to nějak leží v žaludku.

Postupně si, zatím do šuplíku, sepisuju všechny možné informace, které se mi daří shánět, čtu články (především lékařské, nejrůznější studie, výzkumy atd.) a časem to chci všechno poslat ven, mezi vás, mezi rodiče.

V rámci toho bych vás teď chtěla požádat o laskavost, malou spolupráci. Na tomto odkazu https://docs.google.com/…kmw/viewform?… naleznete odkaz na dotazník věnující se právě této problematice, jmenuje se Jak trávíte společný čas s dětmi offline? Podílela jsem se na jeho sestavení a teď napjatě čekám, jaké výsledky přinese. Budu vám moc moc vděčná, když najdete (třeba večer až uspíte všechny děti) chvilku a dotazník vyplníte. Budu vděčná, když jej rozpošlete mezi své kamarády a známé, abychom získali v rámci odpovědí co nejširší vzorek populace. Děkuji!

PS: Malá odměna - za vyplnění dotazníku se budou losovat 3 výherci poukazu na nákup na alza.cz v hodnotě 400Kč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19548
21.3.21 07:05

Tak jsem to vyplnila, po dlouhe dobe konecne ne uplne nudny dotaznik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25023
21.3.21 08:44

Taky vyplněno a po dlouhé době až do konce, na všechny otázky šlo odpovědět. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
21.3.21 09:00

Hotovo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68450
21.3.21 09:59

Přijde mi, že to je zaměřené zejména na předškolní děti ( s ohledem na zaměření aktivit - písek, hraní si na něco…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5008
21.3.21 10:10

Nevyplněno, spamery nepodporuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3385
21.3.21 10:11

Mě by jen zajímalo, jestli vařením/pečením je myšleno hraní si na to, nebo opravdová činnost v domácnosti, a pokud to, tak jestli tím myslíš, že ty děti musí vařit se mnou :mrgreen:
odpověděla jsem jakože za sebe :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.3.21 15:26

@Cuddy děkuji 😊 a jsem ráda, že byl dotazník pro Vás i inspirativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
21.3.21 19:11

Hotovo…velmi rychle a aji mne to bavilo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat