Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Ahojky, koupila jsem loutkové divadlo - starší a provázek na oponě (opona se vytahuje nahoru) byl nějaký zašmodrchaný, tak musím provázek na oponu navázat znovu, ale moc si s tím nevím rady. Mohl byste mi někdo poradit podrobný postup, kudy provázek provléknout, aby šla opona vytahovat nahoru? Předem moc moc děkuji. Martina
A nešlo by to tak, že bys z každé strany (podélné) provlékla provázek? Jako je to na roletách. Možná by stačilo ho tam co 2-3 cm přilepit. Poskládalo by se to jakoby na sebe. nevím, jestli to vysvětluju správně.