Jak vysvětlit dítěti, proč si ho trenér nevybírá?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
22190
4.6.25 22:39

@Dynamitka když se dotyčné podíváš na profil, tak je jasné, že ten fotbal chce hlavně ona a blbě nese, že dítě ji ty miliony fotbalem určitě nevydělá.

  • načítám...
8302
4.6.25 22:44
@Kfětoslava píše: Více

Ty jsi její mluvčí? Co chtěla říct si snad umí obhájit i bez tebe, ne?

Fakt ti to její vystupování tady přijde normální?

  • načítám...
960
4.6.25 23:15

Nečtu všechno, protože v téhle diskuzi to fakt nejde. Ale řekla bych mu, že každý má tu cestu jinak dlouhou. (Což je mimo jiné pravda) Že každý dozrává jindy, takže to, že teď není mezi nejlepšími neznamená, že příští sezónu to nemůže být zase jinak. Docela mi zaráží, že když má devitileté dítě nereálný sen, že tu z něj půlka diskutujících, včetně učitelek dělá postiženého. Jedno moje dítě chtělo být v deseti letech Lucie Bílá a druhé kosmonaut. Ani jednomu jsem neměla potřebu vysvětlovat (prvnímu hlasový rozsah a druhému zdravotní stav) světe div se oba z toho už vyrostli a sny se stávají reálnějšími…

  • načítám...
4134
4.6.25 23:19
@Messiashka píše: Více

Tak treba nebude Messi, ale Vetchy by byt mohl :mrgreen:

  • načítám...
22190
4.6.25 23:20

@Messiashka tak nechápu, o co ti jde? Ty znáš svoje dítě, ty víš, jak s ním mluvit a na co uslyší a jak přemýšlí. Fakt nechápu, proč se ptáš, jak máš mluvit se svým dítětem a co mu máš říct.
My ho jaksi neznáme, nevíme jaký je a jak přemýšlí.
Je to celé nesmyslné, co chceš vědět. I ta rada co říct, protože celá ta situace je špatná a není zas tak malý, aby skočil na pohádku, jak je pozitivní něco, co prostě pozitivní není.

  • načítám...
4134
4.6.25 23:22
@Messiashka píše: Více

Jojo, vsichni jsou blazni, jenom ja jsem letadlo :lol:

  • načítám...
585
4.6.25 23:23
@Hibou píše: Více

Joo Okresni Prebor je fajn :lol:

  • načítám...
22190
4.6.25 23:24

@Messiashka a to tě fakt v první řadě nenapadlo si promluvit s trenérem? To jako se fakt prvně ptáš na anonymním fóru a nezeptaš se toho nejdůležitějšího. :think:

  • načítám...
22190
4.6.25 23:28
@Messiashka píše: Více

A po nás chceš tedy co?

  • načítám...
5893
4.6.25 23:32
@Messiashka píše: Více
:mrgreen: to je hezký. To se tu snad ještě nestalo :D :palec:
  • načítám...
77635
4.6.25 23:36
@Sandra277 píše: Více

jo, jo, píše sem 40 trollů, jedna Messi, jejíž kluk v 9 neví, jak se dělají děti, a tak mu chce nalhat, že sedět na střídačce je super, a jedna její příznivkyně,
to je docela dobrá skupinka :palec:

  • načítám...
22190
4.6.25 23:36
@Messiashka píše: Více

Vždyť ti tady píši, že tvé dítě neznáme, tak jaksi nemůžeme vědět, co na něj zabere.
Většinou fungují metody, tohle ti úplně někde, Ale v tomto jsi fakt šikovný- premiant třídy, krásně zpívá, hraje na klávesy, vyhrál školní olympiádu v angličtině…
A sezení na lavičce se fakt na nic pozitivního namontovat nedá. Nebo vymyslet si můžeš cokoliv, ale devitilety kluk ti na to neskoči. Sám chápe, jaká je situace.
Nebo ať ti poradí ta veselá kamarádka, co ná rada troly. A bude vyřešeno ;)

  • načítám...
22190
4.6.25 23:39
@stinga píše: Více

Tak může mu říct, že až ho někdy zavřou, tak bude mít natrenováno. Když matka chce, aby ho sezení bavilo. :mrgreen: Nebo se může dát k rybářům, tam se taky sedí.

  • načítám...
2839
5.6.25 00:39
@Messiashka píše: Více

Tvůj 9 letý si myslí, že děti nosí čáp a dárky kouzelná bytost? 8o 8o chudák kluk :roll:

  • načítám...
101960
5.6.25 06:22
@Messiashka píše: Více

No, takze se nas ptas jaky med mu mas namazat kolem huby… :nevim:
No, zadny, proste na turnaj trenér vybírá ty, co jsou zrovna nejlepší a sezeni na lavicce misto hrani nebavi nikoho.

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin