Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
@markytka3 píše: Více
ta ne, to by se nejpozději ve třetím příspěvku objevilo „no vidíš a já…“ ![]()
@Takyjedna píše: Více
on není v elitním klubu, je v jakémsi okresním fotbálku, druzí od posledních
@Messiashka píše: Více
NIJAK, sedění na lavičce není a nebude zábavné, ale máš dobrou výdrž, jako kolovrátek dobré
@Messiashka píše: Víceže jsi lucena jsem nenapsala já, ale vše tomu nasvědčuje, jsi nějaký hodně úporný druh trolla
@markytka3 píše: Více
tak to se pro pocit lepší věrohodnosti může lehce změnit, posledně psala, že je těhotná a také ji ta storka dlouho nevydržela
@stinga píše: Více
Tak to potom nechápu, proč ten trenér nenechá děcka běhat a kopat do balónu. Zlatý časy, když děcka vyběhly na plácek a hrály si samy
.
@Takyjedna píše: Více
protože i ten vesnický klub se potřebuje posouvat a nechce spadnout na to poslední místo
@stinga píše: Více
Hm, ale podle mě mají být sport a hry pro děcka, ne naopak.
@Takyjedna píše: Více
tak ale ve sportovním oddíle jde vždy o soutěž a výkon,
pro radost bývají kroužky „sportovní hry“ ve škole nebo v DDM
@Messiashka píše: Více
jo? tady si hraješ na naivní maminku s naivním dotazem a v diskusi o programování kopíruješ sáhodlouhé příspěvky v angličtině?
a pán Matěj ti pomohl se přihlásit, když ti to nešlo ![]()
@Messiashka píše: Více
já to píšu pro @Takyjedna, ne pro tebe, nauč se číst
@Messiashka píše: Více
já se netočím 13 stran na nesmyslném dotazu, jako ty
@Takyjedna píše: Více
Na placku si může kopat do aleluja.Ale ti ostatní spoluhráči se chtějí někam posouvat, chtějí vyhrávat a nemít tam za každou cenu poleno, které jim to kazí.
Pokud hodně vyhrávají nebo naopak prohrávají tak hodně, že už je to jedno, tak trenér nejspíš postaví i zahřívače lavičky. Ale pokud jde o výsledek, tak hrají perspektivní hráči.
@Messiashka píše: Více
asi by ti nekdo mel vysvetlit, co znamena pojem troll
a ver nebo ne, @stinga to rozhodne svoji historii, na rozdil od te tvoji, neni
kdyz uz chces pouzivat cizi vyrazy, nebud lina si vygooglit, co to ve virtualnim svete znamena…
@Messiashka píše: Více
a ani nechapes psany text
@stinga ti nepise, ze jsi napsala 13 stran ty, ale ze meles dokola porad to same, uz 13 stran
… co prispevek, to perla a pak ta bachorka s fiktivni kamoskou ![]()
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat