Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Teda, v domě máme pro každou jednotku samostatnou koupelnu i WC, jinak bych se zbláznila
Přesto si kolikrát říkám, že si asi budu muset postavit na zahradě osobní kadibudku, protože když nutně potřebuji a trůní tam vnuk - přece nepůjde po schodech na svůj, že ano - tak je to velice, velice nepříjemné. Ale jo, jinak se nám žije celkem fajn, hlavně když je teplo a může se využít i zahrada a dvorek.
@Buba mara píše: Více
Jo, mně už se stalo, že všechna 3 WC byla obsazena. Třeba u virózy, kdy všichni zvraceli nebo měli průjem…
@jkra píše: Více
Jsme 4 a máme 3 koupelny a 4 záchody
, takže ráno a večer naprostá pohoda. Jen teda ta práce, když vypadne paní na úklid
Bydlíme v Brně v obecním bytě, je to bytovka s pár byty, byt má 80 m2. Jsme spokojení, byt je po rekonstrukci a zařídili jsme si ho podle našich představ. Je to tedy 2+1, dceři necháme pokoj a my budeme spát na rozkládacím gauči v obýváku (zatím spíme dohromady, dcera je ještě batole).
Uvažovali jsme i nad koupí a hypotékou, ale měli bychom příliš vysoké splátky anebo bychom museli bydlet někde, kde by se nám nelíbilo a v malém bytě. A to jsme nechtěli.
@Murasaki A dům je po rekonstrukci? My teď hodně řešíme, že byt je super, ale dům by chtěl revitalizovat, udělat fasádu a nevím, co rozvody v domě časem a tak a tady se k tomu nikdo nemá…
Jinak naši v domě mají taky na každém patře wc (i ve sklepě
). My máme oddělený záchod a koupelnu. Jsme tři a naprosto nám jedno stačí, já a ani muž netrávíme na záchodě hodinu.
@Anonymní píše: Více
Po částečně ano, náš dům spadá pod památky, takže fasáda se udržuje a i okna. Okna máme v pořádku. Chodba teda by potřebovala nově vymalovat. ![]()
My máme postevený menší domeček, se kterým mohu říct, že jsme velmi spokojení. Konečně něco opravdu našeho, kde si můžeme dělat co chceme.
@Murasaki píše: Více
pokud zůstanete jen u dcery, tak myslím, že na pěkný velký 2+1 na Brno to máte ještě super, v těchto městech jsou ceny prostě astronomické..
u nás vadilo, že nemají holky každá svůj pokoj, měly na sebe ponorku… a kdybych k tomu ještě já měla spát v obýváku, tak to radši starší domek na vesnici..
nakonec tedy ten větší cihlový byt a na léto chalupa 3+1, ale je to pakárna ty dvě domácnosti a zřejmě to do budoucna budu nějakým způsobem zásadněji řešit…
@Lucy75 píše: Více
Nj, ale tvoje dcery se k sobě chovají úplně odporně. Já měla se segrou do 12 let do společný pokoj a takové boje jsme se segrou neměly. A v obýváku budeme mít gauč s pravou matrací, žádný obyč rozkládací. Starší domek na vesnice (obecně vesnice) není nic pro nás. Navíc v okruhu aspon 30-40 km od Brna je to dost finanční nesmysl. ![]()