Jaké máte bydlení a jak jste spokojení?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2902
1.11.24 20:02

Teda, v domě máme pro každou jednotku samostatnou koupelnu i WC, jinak bych se zbláznila :lol: Přesto si kolikrát říkám, že si asi budu muset postavit na zahradě osobní kadibudku, protože když nutně potřebuji a trůní tam vnuk - přece nepůjde po schodech na svůj, že ano - tak je to velice, velice nepříjemné. Ale jo, jinak se nám žije celkem fajn, hlavně když je teplo a může se využít i zahrada a dvorek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56286
1.11.24 20:20
@Buba mara píše: Více

Jo, mně už se stalo, že všechna 3 WC byla obsazena. Třeba u virózy, kdy všichni zvraceli nebo měli průjem…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.11.24 10:26
@jkra píše: Více

Jsme 4 a máme 3 koupelny a 4 záchody :oops:, takže ráno a večer naprostá pohoda. Jen teda ta práce, když vypadne paní na úklid

  • Citovat
  • Upravit
291
2.11.24 14:15

Bydlíme v Brně v obecním bytě, je to bytovka s pár byty, byt má 80 m2. Jsme spokojení, byt je po rekonstrukci a zařídili jsme si ho podle našich představ. Je to tedy 2+1, dceři necháme pokoj a my budeme spát na rozkládacím gauči v obýváku (zatím spíme dohromady, dcera je ještě batole).
Uvažovali jsme i nad koupí a hypotékou, ale měli bychom příliš vysoké splátky anebo bychom museli bydlet někde, kde by se nám nelíbilo a v malém bytě. A to jsme nechtěli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.11.24 14:22

@Murasaki A dům je po rekonstrukci? My teď hodně řešíme, že byt je super, ale dům by chtěl revitalizovat, udělat fasádu a nevím, co rozvody v domě časem a tak a tady se k tomu nikdo nemá…

  • Citovat
  • Upravit
291
2.11.24 14:22

Jinak naši v domě mají taky na každém patře wc (i ve sklepě :D ). My máme oddělený záchod a koupelnu. Jsme tři a naprosto nám jedno stačí, já a ani muž netrávíme na záchodě hodinu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
291
2.11.24 14:24
@Anonymní píše: Více

Po částečně ano, náš dům spadá pod památky, takže fasáda se udržuje a i okna. Okna máme v pořádku. Chodba teda by potřebovala nově vymalovat. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37
4.11.24 07:45

My máme postevený menší domeček, se kterým mohu říct, že jsme velmi spokojení. Konečně něco opravdu našeho, kde si můžeme dělat co chceme.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25012
4.11.24 09:59
@Murasaki píše: Více

pokud zůstanete jen u dcery, tak myslím, že na pěkný velký 2+1 na Brno to máte ještě super, v těchto městech jsou ceny prostě astronomické..
u nás vadilo, že nemají holky každá svůj pokoj, měly na sebe ponorku… a kdybych k tomu ještě já měla spát v obýváku, tak to radši starší domek na vesnici..
nakonec tedy ten větší cihlový byt a na léto chalupa 3+1, ale je to pakárna ty dvě domácnosti a zřejmě to do budoucna budu nějakým způsobem zásadněji řešit…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
291
13.11.24 12:38
@Lucy75 píše: Více

Nj, ale tvoje dcery se k sobě chovají úplně odporně. Já měla se segrou do 12 let do společný pokoj a takové boje jsme se segrou neměly. A v obýváku budeme mít gauč s pravou matrací, žádný obyč rozkládací. Starší domek na vesnice (obecně vesnice) není nic pro nás. Navíc v okruhu aspon 30-40 km od Brna je to dost finanční nesmysl. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný