Jaké mléko na zácpu při alergii

58
31.12.19 15:25

Jaké mléko na zacpu při alergii

Dobry den mam chlapečka 8 měsíců byl na nutrilon allergy care které ted změnili na syneo a maly po nem ma hroznou zacpu i přes to ze bereme forlax :( nemáte nekdo nejaky typ jaké mléko by nezpusobovalo zacpu zkousely jsme i alfamino uz i neocate ale hrozne ho nadymaly a zvracel protoze ma spatne trávení celkove a obcas mu nejde prdet a jak je zaplynovanY zvraci :(uz jsem zoufala mam doma8 měsíců uplakanejo chlapečka vyzkousely jsme snad vse ale nic nezabira :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

494
31.12.19 16:22

Bohužel, ono těch mlíček není zase takový výběr, pokud má abkm. Kdyby stačilo HA, to má snad každá značka. Jinak se poradit s Mudr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
31.12.19 17:08

To jsme měli a zvracel hi hned :(

@aleaa píše:
Bohužel, ono těch mlíček není zase takový výběr, pokud má abkm. Kdyby stačilo HA, to má snad každá značka. Jinak se poradit s Mudr.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
494
31.12.19 17:31

Co nějaka gastroenterologie? Bylo by dobré tedy sehnat odborníka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
31.12.19 20:02
@aleaa píše:
Co nějaka gastroenterologie? Bylo by dobré tedy sehnat odborníka.
chodime byly jsme již na spoustě vyšetření dvakrát v narkoze prý ma delší střeva a to způsobuje chronickou zacpu a řešit by se to melo kdyz by to pretrvavalo i po roce, protoze rok prý se tvoří miktoflora a stolice u dítěte se meni.. i kdyz mel adenoviry tak nemel prujem jen kakal hleny s bílými cucky a to vypije 900 ml mléka plus 300 čaje do toho forlax a teprve ted začínáme prikrmy.. nesmim nic co ucpava, minule nemohl kakat vubec a vsimla jsem si ze v presnidavce byla nějaká rýžová mouka, totalne ho to ucpalo..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
494
31.12.19 22:54

A do toho trpí abkm? Nejsem odborník, ale dávala bych řidší mléko, pokud má takové problémy a hodně hlídat tekutiny… Kolik malý váží? Jí příkrmy? Jak často? Co? :think: to jsou všechno ovlivnitelné věci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
1.1.20 08:05
@aleaa píše:
A do toho trpí abkm? Nejsem odborník, ale dávala bych řidší mléko, pokud má takové problémy a hodně hlídat tekutiny… Kolik malý váží? Jí příkrmy? Jak často? Co? :think: to jsou všechno ovlivnitelné věci
ano ma nepotrvzenou abkm ale jiná mléka mu dělaly problémy zvracel je hned, do 7 mého měsíce neprospival proto jsme byly navysetrenich ted ma 8 měsíců a 6 kg vypije 900 mléka plus prikrmy presnidavky plus dýně brambor jedine co mu nedela problémy vypije jeste 300 čaje a stejne :(
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
494
1.1.20 08:30

Doporučuji navštívit FB skupinu „Alergie/intolerance na laktózu, kravskou bílkovinu“ a „Kojení při ABKM“. Tam poptejte mléko, na které byl malý zvyklý. Sám jsem tam nakoupila spoustu Neocatu apod… A zkuste udělat zásoby Allergy Care na co nejdelší dobu. A postupně pak zvykat na to Syneo. Nic jiného mě nenapadá a aby byl bez mléka, na to je ještě malý. Alespoň do toho roku by měl pít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 21:35
@Migelie píše:
Dobry den mam chlapečka 8 měsíců byl na nutrilon allergy care které ted změnili na syneo a maly po nem ma hroznou zacpu i přes to ze bereme forlax :( nemáte nekdo nejaky typ jaké mléko by nezpusobovalo zacpu zkousely jsme i alfamino uz i neocate ale hrozne ho nadymaly a zvracel protoze ma spatne trávení celkove a obcas mu nejde prdet a jak je zaplynovanY zvraci :(uz jsem zoufala mam doma8 měsíců uplakanejo chlapečka vyzkousely jsme snad vse ale nic nezabira :(

A co nutrilon alergy digestive??

• Nahlásit
  • Citovat
58
7.1.20 21:57
@Anonymní píše:
A co nutrilon alergy digestive??

Tenkrat po nem ublinkaval ale premyslim o nem nevíte jestli je změněny taky na syneo? ( s probiotiky)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 16:48

Sunar

Pak je ještě sunar alergy ale ten malé moc nechutná 8)

• Nahlásit
  • Citovat
58
8.1.20 16:57

No maly po nem ublinkaval :/

@Anonymní píše:
Pak je ještě sunar alergy ale ten malé moc nechutná 8)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 20:43
@Migelie píše:
Tenkrat po nem ublinkaval ale premyslim o nem nevíte jestli je změněny taky na syneo? ( s probiotiky)

Já myslím že ten digestive už má v sobě nějaké trávicí enzymy. Nám seděl nejvíc ale po 14 ti dnech zacpa.. Po syneo se malá kroutila a plakala. Taky už nevím co mám dávat. Zkoušíme teď sunar znovu tak uvidíme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama