Jaké vybrat in-line brusle?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Patie
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 2 inzeráty 10.01.18 15:22
Jaké vybrat in-line brusle?

Ahoj holky,
na jaře budu mít narozeniny a říkala jsem si, že si pořídím konečně in-line brusle. Jen absolutně nevím, jaké parametry sledovat.
Nejsem úplný začátečník, občas jsme na brusle jeli, ale vždy jsem je měla vypůjčené. Cenově bych do nich chtěla dát max. 2000-2500 Kč. Je to reálné za kvalitní brusle?
Děkuju moc :)

Reakce:

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 10.01.18 15:30

V akci urcite ta cena reálná je :palec:
Ložiska, vetsi kolecka, zadny plastový zmetky :palec:

https://m.alza.cz/…k-watergreen?…

Mam tyto ???????? rekreacne a spokojenost

Patie
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 2 inzeráty 10.01.18 15:36

@Hedvikaaa No právě, že teď jsem koukala, že mají ve Sportisimu akce, tak bych to nějakých šla. Docela se mi líbily tyto dvoje:

https://www.sportisimo.cz/…om-w/127733/ K2
https://www.sportisimo.cz/…xt-w/162655/?…[]=2342&velikost-obuvi[]=2343&ve­likost-obuvi[]=2344 Rollerblade

Jinak neplánuju jezdit bůhvíjak často, máme malé miminko, takže možná až příští rok třeba trochu intenzivněji :)

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 10.01.18 15:42

Ty Kádvojky :potlesk: ty bych si vzala! Je to výborná znacka brusli :palec:

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 10.01.18 15:46

A ta cena je teda parádní :palec: uz se na brusle tesim, ale mam taky mimco. Takze ja ted hledám ideální sporťák na brusle a na běh 8o

Patie
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 2 inzeráty 10.01.18 15:55

@Hedvikaaa Jo? No tak já půjdu po nich, jen mě štve, že nejdou zarezervovat na prodejně, tak snad na mě něco zbyde v pátek :) Právě minulý a předminulý rok jsem jezdila na jaře a v létě docela často a už mi to chybí :)

Akinom
Závislačka 4609 příspěvků 10.01.18 15:56

Ahoj, Šla bych do K2 mám je asi rok, ale úplně super. Je to dobrá značka, oproti minulým se to nedá srovnat. Obě děti mají též K2.
Manžel teda Fila, a taky spokojenost.

Akinom
Závislačka 4609 příspěvků 10.01.18 15:57

Rezervovat na prodejně nelze, z toho důvodu, že je nikde nemají. Jen eshop

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 10.01.18 16:11

Kup pres e-shop :palec: dyztak vratis. A lepsi o cislo vetsi kvuli silnějším ponozkam :palec:

Patie
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 2 inzeráty 10.01.18 16:15

@Hedvikaaa Aha a já zas četla, že prý lepší menší o trochu :)

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 10.01.18 18:17

No ja nic nečetla, ale do bruslí si vetsinou beru vysoky tlustý ponozky, protoze to jinak tlaci a neni to moc pohodlný a vzdycky jsem měla teda o číslo vetsi a vyhovovalo mi to tak :palec: ale zas jestli nosis do brusle obyc kotníkovy ponozky tak si klidne kup mensi :)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33459 příspěvků 10 inzerátů 11.01.18 09:56

Sledovat velikost a materiál koleček, nosnost - zatížení a materiál těch držáků koleček. A pak taky, aby ti seděla bota. Kupovala jsem ve sportisimu a poradili mi docela podrobně. A možná bych se podívala i na nějaké bazarové inzeráty - https://www.emimino.cz/…l40-1475808/

Patie
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 2 inzeráty 11.01.18 11:32

Holky, díky za rady, já nakonec objednala ty K2 :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >