Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@lleennttiillkkaa já si to také myslím…pokud je to z přirozených důvodů, tak prosím, to je podle mě taky v klidu.Ale já prostě nejsem zastánce těch metod antikoncepce, při kterých není MS vůbec. Já teda za sebe, každá jsme samozřejmně jiná, nedám dopustit na Jeanine.Je to nízkohormonální antikoncepce, brala jsem ji a neměla jsem sebemenší problém s otěhotněním. Vyšlo to během 2 měsíců po vysazení a uplná pohoda.Ale to je moje zkušenost, co sedí mě, nemusí jiné.
Já v podobné situaci brala normálně HA. Ale fakt je, že první otěhotnění bylo hned. A taky mi přirozený cyklus kupodivu dost zhoršuje migrény.
Být tebou, tak jdu do kondomu nebo i do plodných dnů. Když bude druhé dítě o něco dřív, tak to asi nevadí
.