Jakou antikoncepci mezi 2 dětmi

Napsat příspěvek
Velikost písma:
437
21.10.13 18:32

@lleennttiillkkaa já si to také myslím…pokud je to z přirozených důvodů, tak prosím, to je podle mě taky v klidu.Ale já prostě nejsem zastánce těch metod antikoncepce, při kterých není MS vůbec. Já teda za sebe, každá jsme samozřejmně jiná, nedám dopustit na Jeanine.Je to nízkohormonální antikoncepce, brala jsem ji a neměla jsem sebemenší problém s otěhotněním. Vyšlo to během 2 měsíců po vysazení a uplná pohoda.Ale to je moje zkušenost, co sedí mě, nemusí jiné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2889
21.10.13 19:15

Já v podobné situaci brala normálně HA. Ale fakt je, že první otěhotnění bylo hned. A taky mi přirozený cyklus kupodivu dost zhoršuje migrény.
Být tebou, tak jdu do kondomu nebo i do plodných dnů. Když bude druhé dítě o něco dřív, tak to asi nevadí :nevim:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová