Reklama

Jaký byl průběh těhotenství s nitroděložním tělískem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

argo1
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 26.09.18 12:14
Jaký byl průběh těhotenství s nitroděložním tělískem?

Zdravím všechny. Ráda bych se zeptala maminek, které byly těhotné s nitroděložním nehormonálním tělískem, jaký byl průběh těhot. a doporučení lékařů (od začátku do porodu)? Zajímají mne i špatné zkušenosti, kdy těh. nedopadlo. Děkuji.
Edit: já mám tělísko Pregna T Cu 380 A

Příspěvek upraven 26.09.18 v 13:02

Reklama

Reakce:

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 26.09.18 12:21

Taky by mě zajímalo.
Mám Mirenu a chci věřit, že je spolehlivá. Nerada bych řešila další těhotenství.

cikovodak
Povídálka 45 příspěvků 26.09.18 12:32

@Huk Mám mirenu už po třetí a jsem maximálně spokojená, žádné těhu, co nebylo v plánu se nekonalo.

Paoloska
Echt Kelišová 8064 příspěvků 26.09.18 12:32
@Huk píše:
Taky by mě zajímalo.
Mám Mirenu a chci věřit, že je spolehlivá. Nerada bych řešila další těhotenství.

Mirena je hormonální tělísko a je vysoce spolehlivá

Helen78
Kecalka 460 příspěvků 26.09.18 17:07

Tak v dnešní době nevím, ale co vyprávěla tchýně, která měla Danu, tak jí byla doporučena interupce.

Uživatel je onlineBa412
Kecalka 269 příspěvků 26.09.18 17:18

Ja mela Danu i Mirenu a zadna havarka se nekonala. Ale pri Dane se opravdu v minulosti doporucovala interupce a dokonce byla pokud vim zdarma.

argo1
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 26.09.18 22:33

Vím, že se to děje a vím jaké jsou možnosti. Jen já bych byla ráda za názory žen, které takové těhotenství prožily.

argo1
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 01.10.18 23:00

Žádné zkušenosti? Já dnes byla u Dr. ,6+0tt. plodove vejce je v děloze, nad tělískem. Bude se čekat, zda se udrží a vybojuje si svoje místo. :srdce: Tělísko se ponechá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 05:38
@argo1 píše: Žádné zkušenosti? Já dnes byla u Dr. ,6+0tt. plodove vejce je v děloze, nad tělískem. Bude se čekat, zda se udrží a vybojuje si svoje místo. :srdce: Tělísko se ponechá.

Ahoj,
Mudra mi těhotenství povrdila, zeptala se mě jestli si ho chci nechat,nebo ne,že by ukončení těhotenství bylo zdarma. Řekla jsem jí že si ho chci nechat
a ona mi tělísko vytáhla a předepsala léky Dufaston pro lepší uhnízdění a seznámila mě s tím,že o to můžu i ještě přijít, že jak vytahovala tělísko,že mohla s embryem pohnout a to by mohlo samovolně odejít…
rvácet a předepsala mi Dufaston.Tělísko se vytahovalo
Měla jsem po vytažení hematon,ale naštěstí se sám vstřebal a vše probíhalo jak mělo…

Knoflice
Echt Kelišová 7806 příspěvků 02.10.18 05:49

před dvaceti lety takto byla těhotná kolegyně, měla hematom, v začátku si poležela v nemocnici, dítě v pořádku donosila, dneska kluk studuje vysokou :)

nechala si pak zase tělísko zavést s tím, že dvakrát se to opakovat nebude

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >