Jaký byl průběh těhotenství s nitroděložním tělískem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
argo1
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 26.09.18 12:14
Jaký byl průběh těhotenství s nitroděložním tělískem?

Zdravím všechny. Ráda bych se zeptala maminek, které byly těhotné s nitroděložním nehormonálním tělískem, jaký byl průběh těhot. a doporučení lékařů (od začátku do porodu)? Zajímají mne i špatné zkušenosti, kdy těh. nedopadlo. Děkuji.
Edit: já mám tělísko Pregna T Cu 380 A

Příspěvek upraven 26.09.18 v 13:02

Reakce:
Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 26.09.18 12:21

Taky by mě zajímalo.
Mám Mirenu a chci věřit, že je spolehlivá. Nerada bych řešila další těhotenství.

cikovodak
Stálice 66 příspěvků 26.09.18 12:32

@Huk Mám mirenu už po třetí a jsem maximálně spokojená, žádné těhu, co nebylo v plánu se nekonalo.

Paoloska
Echt Kelišová 8139 příspěvků 26.09.18 12:32
@Huk píše:
Taky by mě zajímalo.
Mám Mirenu a chci věřit, že je spolehlivá. Nerada bych řešila další těhotenství.

Mirena je hormonální tělísko a je vysoce spolehlivá

Helen78
Kecalka 468 příspěvků 26.09.18 17:07

Tak v dnešní době nevím, ale co vyprávěla tchýně, která měla Danu, tak jí byla doporučena interupce.

Ba412
Kecalka 415 příspěvků 26.09.18 17:18

Ja mela Danu i Mirenu a zadna havarka se nekonala. Ale pri Dane se opravdu v minulosti doporucovala interupce a dokonce byla pokud vim zdarma.

argo1
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 26.09.18 22:33

Vím, že se to děje a vím jaké jsou možnosti. Jen já bych byla ráda za názory žen, které takové těhotenství prožily.

argo1
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 01.10.18 23:00

Žádné zkušenosti? Já dnes byla u Dr. ,6+0tt. plodove vejce je v děloze, nad tělískem. Bude se čekat, zda se udrží a vybojuje si svoje místo. :srdce: Tělísko se ponechá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 05:38
@argo1 píše: Žádné zkušenosti? Já dnes byla u Dr. ,6+0tt. plodove vejce je v děloze, nad tělískem. Bude se čekat, zda se udrží a vybojuje si svoje místo. :srdce: Tělísko se ponechá.

Ahoj,
Mudra mi těhotenství povrdila, zeptala se mě jestli si ho chci nechat,nebo ne,že by ukončení těhotenství bylo zdarma. Řekla jsem jí že si ho chci nechat
a ona mi tělísko vytáhla a předepsala léky Dufaston pro lepší uhnízdění a seznámila mě s tím,že o to můžu i ještě přijít, že jak vytahovala tělísko,že mohla s embryem pohnout a to by mohlo samovolně odejít…
rvácet a předepsala mi Dufaston.Tělísko se vytahovalo
Měla jsem po vytažení hematon,ale naštěstí se sám vstřebal a vše probíhalo jak mělo…

Knoflice
Echt Kelišová 7867 příspěvků 02.10.18 05:49

před dvaceti lety takto byla těhotná kolegyně, měla hematom, v začátku si poležela v nemocnici, dítě v pořádku donosila, dneska kluk studuje vysokou :)

nechala si pak zase tělísko zavést s tím, že dvakrát se to opakovat nebude

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >