Je vám na konci těhotenství líp?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 26.09.18 09:15
Je vam na konci tehotenstvi lip?

Zdravim holky, jsem 38 tyden a je mi nejak lip, jako fyzicky, cele tehotenstvi bolesti zad, zeber atd. Ted najednou uz tak 2 dny nic. Az na ten mocak atd. Mela jste to nektera take tak?

Reakce:
Charlie18
Kecalka 264 příspěvků 26.09.18 09:36

Ahoj, já jsem to měla u druhého těhotenství. Asi 1-2 týdny před porodem, před tím jsem měla problém udělat pár kroků a najednou jsem byla úplně fit.

Margery
Echt Kelišová 9351 příspěvků 26.09.18 10:07

Je mi celkově o něco líp, ale na jásání to teda není :oops:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1462 příspěvků 26.09.18 11:10

Mne je teda cim dal vic blbe. jinak 39 plus 1.

janickaIII
Závislačka 2599 příspěvků 2 inzeráty 26.09.18 11:12

@Luucanam123 fyzicky je mi pořád stejně, jen mám čím dál víc pocit, že se mi dítě prokope skrz břicho, nenechá mě sedět ani ležet, v klidu je jen když chodím :lol:

Maylaa
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 26.09.18 11:40

V prvnim tehotenstvi byly posledni 2 tydny ty vubec nejlepsi na celem tehotenstvi a to jsem nemela zadne extra potize. Ted jsem 35. tt a furt zvracim. Tak doufam, ze se mi brzo ulevi

Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 26.09.18 11:54

@Maylaa jee to je mi lito, a nejaky ty lizatka ci co to je z lekarny na nevolnosti, by ti nepomohli?

Maylaa
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 26.09.18 12:03

@Luucanam123 vubec :( uz v prvnim tehotenstvi mi bylo zle vpodstate furt, ale nezvracela jsem. Ted zvracim i kdyz se trochu vic napiju vody. Uz aby to bylo za mnou.

theressapoch
Kecalka 362 příspěvků 26.09.18 13:06

Mně je za celé těhotenství nejlíp, od 40tt mi teda otekaji večer prsty na rukou a nohy. Ale oproti předešlým trimestrum je pro mě třetí ten nejlepší. Jinak se takhle skvěle cítím už tak od 32-34tt nějak tak. A 2dny už přenáším. Ale zas jsem poslední 4dny hoodne líná a unavená. Předtím jsem měla energie na rozdávání. To bylo navařeno, naklizeno - uplne jsem tu všechno stěhovala a puryrovala. A teď mám problém osmahnout maso a vyluxovat :mrgreen: takže na porod jsem se ještě před 4mi dny cítila a teď se mi nějak nechce, že jsem unavená :D tak furt spím, že kdyby náhodou to přišlo, ať jsem vyspala :P ale doufala jsem, že to že ji mi konečně dobře, značí brzky porod, i doktorka říkala, že se už porodní cesty začínají připravovat. No a ve 38tt se to seklo a jsem na tom furt stejně :zed: ale zatím to pořád vypadá, že by se to mohlo rozjet spontánně :roll: no co budu povídat, do října přenášet nechci a rodit vyvoláváně taky ne… chjoo :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >