Reklama

Lístek na peníze a adresa uvedená v něm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzunky
Povídálka 19 příspěvků 25.09.18 21:39
lístek na peníze a adresa uvedená v něm

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit jestli někdo nevíte jaká má být uvedená adresa na lístku na peníze? Doktor mi měnil adresu na neschopence a posílal formulář na socialku. Jenže kvůli chybějícímu formuláři ho odesílal až další den z Městce králové kde ordinuje každý den. Já za ním byla kde je pouze 1 týdně. No dnes mi dával lístek do práce na peníze a já jsi všimla(doma) že tam mám uvedenou adresu původní…Mám ted obavy jestli na to třeba nezapomněl. Co myslíte?

Reklama

Reakce:

Makito
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 25.09.18 21:42

adresa trvalého bydliště

Zuzunky
Povídálka 19 příspěvků 25.09.18 22:22

Právě že je na lístku napsáno:Přesná adresa místa pobytu v době dočasné pracovní neschopnosti.To by správně znamenalo adresa kde jsem na neschopence ne?Zkusím to zítra obvolat jak to je.

Taače
Kecalka 260 příspěvků 25.09.18 22:36

Je to adresa, kde jsi na neschopence - trvalý pobyt na neschopence myslím nikoho nezajima. Měnila jsem aktuální bydliště (trvalé zůstávalo) a na lístku se to přepisovalo. Takže bych spíš řekla, že zapomněl 8o

Zuzunky
Povídálka 19 příspěvků 25.09.18 22:46

Děkuju .Co nejdřív za nim zajdu:)

Zuzunky
Povídálka 19 příspěvků 26.09.18 16:04

@Taače ahoj tak jsi měla pravdu.Musí tam být adresa na které marodíš… :) Moc díky pa :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >