Lístek na peníze a adresa uvedená v něm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzunky
Povídálka 23 příspěvků 25.09.18 21:39
lístek na peníze a adresa uvedená v něm

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit jestli někdo nevíte jaká má být uvedená adresa na lístku na peníze? Doktor mi měnil adresu na neschopence a posílal formulář na socialku. Jenže kvůli chybějícímu formuláři ho odesílal až další den z Městce králové kde ordinuje každý den. Já za ním byla kde je pouze 1 týdně. No dnes mi dával lístek do práce na peníze a já jsi všimla(doma) že tam mám uvedenou adresu původní…Mám ted obavy jestli na to třeba nezapomněl. Co myslíte?

Reakce:
Makito
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 25.09.18 21:42

adresa trvalého bydliště

Zuzunky
Povídálka 23 příspěvků 25.09.18 22:22

Právě že je na lístku napsáno:Přesná adresa místa pobytu v době dočasné pracovní neschopnosti.To by správně znamenalo adresa kde jsem na neschopence ne?Zkusím to zítra obvolat jak to je.

Taače
Kecalka 451 příspěvků 25.09.18 22:36

Je to adresa, kde jsi na neschopence - trvalý pobyt na neschopence myslím nikoho nezajima. Měnila jsem aktuální bydliště (trvalé zůstávalo) a na lístku se to přepisovalo. Takže bych spíš řekla, že zapomněl 8o

Zuzunky
Povídálka 23 příspěvků 25.09.18 22:46

Děkuju .Co nejdřív za nim zajdu:)

Zuzunky
Povídálka 23 příspěvků 26.09.18 16:04

@Taače ahoj tak jsi měla pravdu.Musí tam být adresa na které marodíš… :) Moc díky pa :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >