Jaký elektrický pilník na paty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gina
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 26.11.18 21:19
Jaký elektrický pilník na paty?

Ahoj holky, tchyně vyslovila přání k Vánocům dostat elektrický pilník na paty. Poradíte mi, s jakým máte dobrou zkušenost? Na netu všude skáče Scholl, ale je jich víc druhů - Smooth, Smooth Pro, Diamond, Wet and Dry… který vzít?

Reakce:
PapeJ
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 26.11.18 21:59

@Gina Tedy já to blíž nezkoumala, ale myslím si, že je tam rozdíl v tvrdosti těch rotačních válečků. Já měla ten základní Scholl, je na baterky, na suchou nohu, jedna rychlost. Dokoupila jsem si ty Diamond válečky, jsou drsnější a mě líp obrousí nohy. Jsem s ním spokojená. Pak je na baterky dvourychlostní Scholl a pak je ten Wet and dry, to je elektrický pilník na suchou a mokrou manikůru. Ten jsem objednávala tchyni, protože si ho přeje. Tchyně se vyslovila, že chce pilník, aby byl i do vody. Ten je zatím k vyzvednutí na poště, takže nevyzkoušený. Ale asi kdybych si chtěla koupit nový, tak jdu taky do toho wet and dry. Já ten starý dostala loni od Ježíška :mrgreen:

H28
Povídálka 21 příspěvků 27.11.18 10:28

Ahojky, mé babičce je přes 80 let. Koupili jsem jí rotační pilník od Scholl. Dá se koupit třebas v DM drogérii. Nemůže si ho vynachválit.

H28
Povídálka 21 příspěvků 27.11.18 10:28

Ahojky, mé babičce je přes 80 let. Koupili jsem jí rotační pilník od Scholl. Dá se koupit třebas v DM drogérii. Nemůže si ho vynachválit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >