Jamie Oliver, Zdeněk Pohlreich, co vy na ně?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3200
6.3.12 23:33

Vaňek je taky super a Sapík taky ,všichni jsou to páni šéfkuchaři,ale koho teda nemusím je Babica,jeho samotného vůbec a ty jídla co vytváří mě nic neříkají a hlavně mě ta jeho kuchyňě přijde taková tuctová,prostě obyč. :nevim: Jo a ještě nemám ráda zamněňovat ingerdience v jídlech a jak říkal Babica:Když nemáte tohle,dejte tam tohle…no to prostě nee :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
6.3.12 23:36

Pohlreich se mi líbí i s tím jeho slovníkem, protože bez toho by to nebylo ono. Ale mám ráda i Ramsayho(snad se tak píše), Friče a Vaňka… Olivera jsem nikdy moc nesledovala, takže nevim..
A závidím ségře, protože jde na soukromou školu do Prahy(občas tam má pohlreich přednášku/hodinu či jak to nazvat) a dost možná bude dělat praxi v Cafe Imperial :zed: Potvora jedna!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35977
6.3.12 23:37
Adriana píše:
pikola píše:
Já teďka hledám nějakou kuchařku na netu, nějakou klasickou španělskou kuchyni a nic se mi nelíbí.. všechno je takový „divný“ :-)
Mě teda typická španělská kuchyně moc neoslovila, ale pokud bys nějakou našla, prosím napiš jakou.Já bych ráda tradiční recepis na paellu.děkuju

No já bydlím ve španělsku, takže tak :mrgreen: Tady je to samé maso, vegetarián by umřel hlady. Ale já právě chci ochutnat tu pravou klasiku, jako je u nás klasická kuchyně, ty základy. Přece to nemůže být jen paella a gaspacho.. A paellu tu dělá každý jinak, ale základ bude asi kuřecí a mořské plody, šafránová rýže. Tady na to prodávají rovnou balíčky, balíček mořských potvor, balík rýže i s kořením.

Příspěvek upraven 06.03.12 v 23:41

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3200
6.3.12 23:38
atominnka píše:
Pohlreich se mi líbí i s tím jeho slovníkem, protože bez toho by to nebylo ono. Ale mám ráda i Ramsayho(snad se tak píše), Friče a Vaňka… Olivera jsem nikdy moc nesledovala, takže nevim..
A závidím ségře, protože jde na soukromou školu do Prahy(občas tam má pohlreich přednášku/hodinu či jak to nazvat) a dost možná bude dělat praxi v Cafe Imperial :zed: Potvora jedna!!

tak to já jí taky závidím :oops: :potlesk: :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
6.3.12 23:41
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35977
6.3.12 23:42

Mojí bývalé kolegyně bratr dělá v Imperialu kuchaře, ale nikdy jsem teda žádné výhody neměla. ;)
Kdo máte rádi Ramsayho Kitchen nightmares, můžete sledovat zde http://gordon.ura.cz/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4151
7.3.12 00:56

u mně vede nigella lawson :D je asi stejně líná jako já

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
792
7.3.12 10:07

mám ráda všechy ty PÁNY, co UMÍ.....a Nigella je taky suprová…a není k zahození také Iveta Fabešová z pořadu Na nože…mám její kuchařku..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35977
7.3.12 12:05

Joo nigella, to je foodporno :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3200
7.3.12 13:49

Jo na Nigellu koukám taky a vaří super a Iveta se mi líbila taky jak vařila po Prostřeno okolo Vánoc,bylo vidět,jak to všechno dělá s láskou :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3200
7.3.12 13:49
atominnka píše:
http://www.youtube.com/watch?…:lol : :D :lol: :lol: :lol:
:palec: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15290
7.3.12 15:04

Ahoj holky,

k Pohlreichovi - je úžasnej, skvělej, milej, ochotnej a vtipnej!

a jak to vím? měla jsem to štěstí bý na jeho kurzu v kulinářském institutu, vůbec nebyl sprostý, každému poradil, pomohl, tak jako jeho tým pan Vaněk a ostatní, dělal s náma srandičky a byl skvělej. Sprostý a zlý je někdy na lidi od fochu, což se nedivím, když někldo dělá špatně svou práci a neumí ji, tak je naštvaný, ale jinak je to zlatíčko!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
248
8.3.12 16:50

oba dva jsou fajn, ale nejradsi koukam na nigellu lawson a varim podle rachel allen:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
792
9.3.12 13:18
lilia81 píše:
Ahoj holky,

k Pohlreichovi - je úžasnej, skvělej, milej, ochotnej a vtipnej!

a jak to vím? měla jsem to štěstí bý na jeho kurzu v kulinářském institutu, vůbec nebyl sprostý, každému poradil, pomohl, tak jako jeho tým pan Vaněk a ostatní, dělal s náma srandičky a byl skvělej. Sprostý a zlý je někdy na lidi od fochu, což se nedivím, když někldo dělá špatně svou práci a neumí ji, tak je naštvaný, ale jinak je to zlatíčko!

tak to vám závidím!!! na čem jste byla a kolik to stálo? a byla jste jen tak? já se ptám, ptže me to láká, ale k nicemu to nepotrebuju, tak, jestli je nekdo taky takový jako já .. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
štikaštika
20.5.13 21:49

Pohlreich podle mého Gordonovi nesahá ani po kotníky. Máme tolik výborných kuchařů, kteří se mohou se ctí prezentovat v televizi, ale nemají tam ta správná tlačítka. Nebýt toho, nikdo neví, že nějaký Pohlreich existuje. Totéž platí pro velkomožného „guru“ Vaňka, ten dokonce ani není z oboru. A Pohlreich se vyznamenal svým výrokem o české svíčkové. Ale za 20 let spíše Pohlreich bude v propadlišti dějin, ne ta svíčková se šesti. To je náš názor.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová