Jarní čtenářské bingo 2026

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1347
17.6.26 22:14

@Saffiraa prosím o zapsání poslední knihy do binga

1. Kniha začínající na O
Onyxová bouře
Rebecca Yarros

a tím mám splněné jarní bingo a můžu se těšit na to letní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6755
18.6.26 13:30

@makyna22 Gratuluji k bingu! :potlesk:

A jak se Ti kniha líbila? Budeš také s napětím vyhlížet pokračování? :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81484
18.6.26 15:30
@Saffiraa píše: Více

Já už mám objednanou Not book 4 :mrgreen: To je ta kniha, co nikdo neví, jak se jmenuje, o čem bude, ale je to nejprodávanější kniha za poslední měsíc na Amazonu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1347
20.6.26 07:46
@Saffiraa píše: Více

Myslím, že budu napnutá jak kšandy 🙂.
Pomalu začínám přemýšlet čím si budu krátit čas do dne D.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6755
20.6.26 07:56

Krásné ráno všem,
letní bingo najdete zde:
 https://www.emimino.cz/…2026-568302/

Snad se vám nová témata budou líbit. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
355
20.6.26 18:05

Prosím zapsat poslední knihu č.6
Rjú Murakami: Nekonečná, téměř průzračná modř - vydavatelství Argo

  • děj se odehrává v prostředí mladých lidí v japonském městečku s americkou základnou
  • ústřední téma se. x, drogy rokenrol - místy je to čistá pornografie, promiskuita, drogové experimenty atd. - celé je to psané stylem jak v drgovém rauši i s dojezdem po špatným tripu. Závěrečná scéna se střepem, od které je také odvozen název novely, je moc krásná, čistá. To mi vynahradilo předešlé utrpení při čtení, kdo se čím sjede a co kam komu strčí :D.

A mám BINGO

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6755
21.6.26 09:38

@miciangorajde Poslední knihu jsem zapsala a gratuluji k bingu! :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
355
21.6.26 17:57

@Saffiraa děkuji! akorát jsem to stihla :D.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2899
21.6.26 22:23

Jej, já myslela, že je ještě čas, a teď koukám, že dnes konec. Mohu zítra poslat přehled přečtených knížek?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6755
22.6.26 06:06
@Melpel píše: Více

Dobré ráno,
ano, napiš, vše zapíšu. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová