Je opar nebezoecny i pro rocni dite?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 16:45
Je opar nebezoecny i pro rocni dite?

Dobry den, jde o to ze dcera ma jet v sobotu k moji mamce, ktera ma skoro vdy pri menzes opar… Ja se oparu bojim od narozeni dcery…uz nekolikrat byla v pritomnosti osoby s oparem a nikdy nic nechytla, samozrejme jsem davala pozor… I ja mela nekolikrat opar. Moc se toho bojim a chtela bych se tech obav nejak zbavit. Hrozi teda nebezpeci i u vetsich deti? Myslim tim nejake komplikace. Diky za odpovedi

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 20:55

Prosím o radu. Už léta trpím na opary. Dnes ráno se mi jeden udělal na rtu. Bohužel jsem si to večer neuvědomila a dala naší skoro roční dceři pusu na tvář. Hned jsem jí ji umyla a pak se i koupala. Jak moc pravděpodobné je, že to ode mě chytne? A je to nebezpečné i pro roční dítě? :,( :zed: Jsem z toho trochu vystrašená… :nevim:

Uživatel je onlinezuzikka
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 12 inzerátů 10.02.19 20:58

Podle mě, pokud opar nemáš poprvé v životě a měla jsi ho už před těhotenstvím, tak jsi jí předala protilátky a nechytne ho. Moje máma od děcka trpěla na opary a já ho nikdy neměla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel Karl Lagerfeld, jeden z nejuznávanějších módních návrhářů světa

V Paříži ve věku 85 let zemřel jeden z nejuznávanějších a nejvlivnějších... číst dále >

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >