Je v pohodě, že můj syn chce nosit jenom streetwear?

Anonymní
12.10.24 13:08

Je ok, že můj syn chce nosit jenom streetwear?

Už my to někdy začíná lést na nervy.Ale jinak je slušný. Je mu 14.

Příspěvek upraven 12.10.24 v 13:37

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19793
12.10.24 13:16
@Anonymní píše: Více

Když je jinak slušný, tak neřeš kraviny.

Kolik mu je? Jestli je dospělý, tak na výběrové řízení do banky ať se obleče podle patřičně, jinak ho za klientského poradce nevezmou. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
654
12.10.24 13:23

Ja ho nechavam. Do skoly ma uniformu, a jinak at si nosi co chce. Nike, trapstar, corteiz, stussy, north face, jede si to svoje a kdyz zrovna nejdeme nekam, kde je potreba slusnejsi obleceni, nijak me to netrapi. Nosi to vetsina kluku jeho veku, je mi to uplne jedno, je to jenom obleceni :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5936
12.10.24 13:24
@eumedon píše: Více

Není to ta co se ptá jestli je v poho že si chce syn nabarvit vlasy?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65453
12.10.24 13:34
@mamule42 píše: Více

To je prvni, co me napadlo. A bude to troll.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
12.10.24 13:36
@vokishka píše: Více

Proč?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19793
12.10.24 13:38
@vokishka píše: Více

Nemyslím, že to musí být troll. Mončičák by za nabarvení vlasů oholila vlastním dětem hlavu, a není troll. Lidé jsou různí, někdy i praštění. Někteří při výchově vystřílejí všechnu munici na blbosti, a pak ji nemají na skutečně důležité věci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2417
12.10.24 13:45

Ja ani nevim co to znamena :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2308
12.10.24 13:47
@mamule42 píše: Více

určitě

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19793
12.10.24 13:48
@mamule42 píše: Více

Anebo je to ten syn? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2308
12.10.24 13:50

A proč to rovnou nenapíšeš do diskuze o vlasech? za chvilku bude diskuze o tom zda je v pořádku že dítě poslouchá určitou hudbu zda je to OK?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2308
12.10.24 13:54
@Petra0009 píše: Více

takové ležérní hodně ležérní oversize oblečení… street je ulice wear znamená obléknout prostě pouliční oblečení.. trochu podobné jaké nosili v 90 skejtáci.,.. hodně siroké kalhoty mikiny trika XXXL s nápisy a vzory k tomu boty sneakers a je to…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14089
12.10.24 14:02
@Anonymní píše: Více

Však to je normalni a moderní :mrgreen:, co furt hrotis?
Tvůj syn nemůže si rozhodnout ani o vlasech a obleceni? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42727
12.10.24 14:04
@iva401 píše: Více

Protože tam máš chyb jako máku a nevěřím, že to psala nějaká matka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin