Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Anonymní píše: Více
Když je jinak slušný, tak neřeš kraviny.
Kolik mu je? Jestli je dospělý, tak na výběrové řízení do banky ať se obleče podle patřičně, jinak ho za klientského poradce nevezmou. ![]()
Ja ho nechavam. Do skoly ma uniformu, a jinak at si nosi co chce. Nike, trapstar, corteiz, stussy, north face, jede si to svoje a kdyz zrovna nejdeme nekam, kde je potreba slusnejsi obleceni, nijak me to netrapi. Nosi to vetsina kluku jeho veku, je mi to uplne jedno, je to jenom obleceni ![]()
@eumedon píše: Více
Není to ta co se ptá jestli je v poho že si chce syn nabarvit vlasy?
@mamule42 píše: Více
To je prvni, co me napadlo. A bude to troll.
@vokishka píše: Více
Nemyslím, že to musí být troll. Mončičák by za nabarvení vlasů oholila vlastním dětem hlavu, a není troll. Lidé jsou různí, někdy i praštění. Někteří při výchově vystřílejí všechnu munici na blbosti, a pak ji nemají na skutečně důležité věci.
A proč to rovnou nenapíšeš do diskuze o vlasech? za chvilku bude diskuze o tom zda je v pořádku že dítě poslouchá určitou hudbu zda je to OK?
@Petra0009 píše: Více
takové ležérní hodně ležérní oversize oblečení… street je ulice wear znamená obléknout prostě pouliční oblečení.. trochu podobné jaké nosili v 90 skejtáci.,.. hodně siroké kalhoty mikiny trika XXXL s nápisy a vzory k tomu boty sneakers a je to…
@Anonymní píše: Více
Však to je normalni a moderní
, co furt hrotis?
Tvůj syn nemůže si rozhodnout ani o vlasech a obleceni? ![]()
@iva401 píše: Více
Protože tam máš chyb jako máku a nevěřím, že to psala nějaká matka.
Už my to někdy začíná lést na nervy.Ale jinak je slušný. Je mu 14.
Příspěvek upraven 12.10.24 v 13:37