Je v poho že si můj syn "14 let" chce nabarvit vlasy?

Anonymní
12.10.24 09:32

Je v poho, že si můj syn "14 let" chce nabarvit vlasy?

Nechci mu to moc dovolit, ale chtěla jsem se zeptat na něčí jiný názor. Chce to nějakým stylem Dip-dye na červeno? Říká, že je to in.

Příspěvek upraven 12.10.24 v 12:31

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2308
12.10.24 09:41

V poho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3811
12.10.24 09:47

No, já bych to nedovolila, ale moje děti by to asi ani nenapadlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13998
12.10.24 09:48

Muj bracha měl před dvaceti lety vlasy melírované na blond :lol: v podobném věku. A nikoho se neptal. Dneska se za ty fotky hrozně stydí :lol: jen ho nech, však o co jde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11900
12.10.24 09:49

Jestli ho kvůli tomu nebudou moc prudit ve škole, tak bych ho nechala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32929
12.10.24 09:49

Jo. V 8. a 9. třídě už lze vidět fakt ledacos. Výraznější střihy, meliry, i výraznější barvy.. Podívejte se na holky :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2308
12.10.24 09:52

Blbé na těchto výraznách barvách je, že nejdřív musíte ty vlasy brutálně odbarvit a pak na to hodit tu barvu (červernou, modrou, zelenou) a hrozně rychle se to vymývá a vypadá to pak vyblitě. na krátkých vlasech cajk ono to rychle odroste…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32232
12.10.24 09:55

Tohle jsem nikdy nedovolila, ale ani jsem to zakazovat nemusela, věděli, že by jim to neprošlo ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21726
12.10.24 10:00

Dcera cca v tomto věku přišla také s tím, že chce barevné pramínky. No po vysvětlení postupu a že by si totálně zničila své dlouhé pěstěné vlasy, si to rozmyslela. Kdyby s tím přišel syn, kterému je aktuálně 14, tak bych mu to vymluvila taky. U kluků se mi to silně nelíbí…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
kocourGarfield
12.10.24 10:03

Psala jsem to v jiné diskuzi. Moje dítě si to obarvilo ve 13 doma v pokoji v noci. Těžko ho pak vezmu strojkem do hola že.

Naučila jsem se respektovat jeho názor. Barevná hlava ho na životě neohrozí, společnost taky nepobouří názorem. Na hlavě to má on, on si to musí případně obhájit. Že se mi to nelíbí. OK. Moje hlava to není. A je to jen barva. Není to pankáč, atd….

Příspěvek upraven 12.10.24 v 10:09

  • Citovat
  • Upravit
kocourGarfield
12.10.24 10:05

@Monchichik A co by jsi udělala, kdyby přišlo domů s barevnou hlavou? Vzala by jsi ho strojkem? Vyhodila před barák, zabavila kapesné …?
Co to je to “ neprošlo “?

Jinak barva se dá koupit za 100 Kč a nabarvit šokován kamarádka po škole ….

Není lepší s dětmi hledat střední cestu ( je to jejich hlava ), než dávat jasné zákazy? Ptám se.

Příspěvek upraven 12.10.24 v 10:07

  • Citovat
  • Upravit
32232
12.10.24 10:07

@kocourGarfield No to právě u nás by šli do hola :mrgreen: názor respektovat můžu, ale odsud posud a barevná hlava na základce není nic co bych byla ochotná tolerovat…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4383
12.10.24 10:07

Dovolit mu to nemusíš, ale on si vlasy může obarvit i sám. A pak co. Vezmeš ho násilím ke kadeřnici aby mu barvu dala dolů nebo ho vezmeš strojkem? Tady je to vždy těžké no. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19793
12.10.24 10:10

Když jde jen o nabarvené vlasy, tak jde o ho…

Energii si šetři na prevenci horších průserů.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
kocourGarfield
12.10.24 10:12

@Monchichik OK. Zase je to jen barva. Za 4 týdny je to dole …. Názory, puberta, se dají vyjádřit daleko hůře :)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin