Je vůbec možné, že takové zrůdy běhají mezi námi?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3234
27.1.13 12:56

Trolling, nic jiného… většinou banda puberťáků, co se nudí a provokují… nejlepší je ignorovat, stránku nahlásit, a hlavně jim tam nic nepsat, to je přesně to, na co oni čekají, že se jim tam lidi budou nervovat, nadávat jim a podobně. PČR s tím neudělá vůbec nic, už to bylo i v televizi několikrát, nemají na ně páky, takových stránek je na celém internetu několik desítek tisíc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1767
27.1.13 12:59

@Michaela23
Přesně tak, ve snu by mně nenapadlo s takovým blbečkem diskutovat. :nevim: Nechápu, čeho tím chtějí lidi dosáhnout. Akorát ho pobaví.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
27.1.13 14:14

Stránka existuje furt :twisted:

  • Citovat
  • Upravit
12505
27.1.13 15:09

Taky jsem to nahlásila tohle je opravdu hnus :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :,( :,( :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sophinka1
27.1.13 15:10
@ivik21 píše:
Stránka existuje furt :twisted:

trva obvykle nekolik dnu nez ji bloknou

  • Citovat
  • Upravit
3441
27.1.13 16:31

Hrozné :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
48576
27.1.13 16:35

Stránka byla nahlášená a admin fb napsal že na ní nenašel nicc divného :pankac: :cert:.
Je jich tam 100ky od kopni dneska do psa po upalování dětí s nákou nemocí. Dokud někdo bude reagovat budou jen přibejvat. Lepší je to ignorovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
930
27.1.13 16:52

Je to hnus. něco podobného je na face. stránka. miluju svého miláčka. :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Michael MR_Xguard
27.1.13 19:21

Ten člověk je úplně obyčejný internetový troll a proto tyto strýnky dělá. Čím víc se to snažíte řešit, tím větší má z vás radost. http://cs.wikipedia.org/…8internet%29

  • Citovat
  • Upravit
1767
27.1.13 19:32
@Kamča.dalmatinka píše:
Stránka byla nahlášená a admin fb napsal že na ní nenašel nicc divného :pankac: :cert:.
Je jich tam 100ky od kopni dneska do psa po upalování dětí s nákou nemocí. Dokud někdo bude reagovat budou jen přibejvat. Lepší je to ignorovat.
..tak co třeba řekněme trestý čin podněcování k nenávisti vůči skupině osob?
Nezaložíme stránky „Jsme pro zabíjení adminů FB“? Určo jim to nebude vadit ;)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Yeahya!!!
27.1.13 21:46
@ireeenka píše:
Nezaložíme stránky „Jsme pro zabíjení adminů FB“? Určo jim to nebude vadit ;)

Trefa. Pár desítek Čecháčků… Kdo by se o ně zajímal.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová