Reklama

Je zde nějaký učitel dějepisu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hh123
Nováček 3 příspěvky 15.03.18 21:29
Je zde nějaký učitel dějepisu?

Je zde nějaká učitelka či učitel dějepisu-zeměpisu? Pokud ano prosím napište mi do zprávy potřeboval bych se zeptat na pár věcí. Děkuji

Reklama

Reakce:

Tinuvien
Generální žvanilka 22817 příspěvků 15.03.18 22:07

Dějepis…co potřebuješ? 8)

EvulinkaH
Kecalka 344 příspěvků 15.03.18 22:21
:mavam:

Hanka Adamov
Stálice 62 příspěvků 15.03.18 22:27

Doufám, že nevadí, ale ráda bych se taky zeptala… Nevím, jestli to, co popíšu, se opravdu někde stalo, nebo se mi to zdálo nebo to byla nějaká kniha, prostě se nemůžu vzpomenout :)
Jistá země byla v područí jiné. Chtěla se osamostatnit, ale ta druhá s tím nesouhlasila. Nakonec se té menší podařilo domluvit, že u příležitosti nějakého státního svátku budou mít jakože na ten jeden den svobodu. V ten den „svobody“ okamžitě vyhlásili válku jiné, třetí velké zemi a ten stejný den také kapitulovali. Tím přešli pod tu třetí zemi a v podstatě se tímto osvobodili od té předchozí. No když to píšu a čtu po sobě, tak mi to připadá dost ujeté, takže tipuju ten sen :lol:

Tinuvien
Generální žvanilka 22817 příspěvků 16.03.18 06:24

@Hanka Adamov takhle mezinárodní právo nefunguje. :mrgreen:

Hanka Adamov
Stálice 62 příspěvků 16.03.18 07:20

@Tinuvien Mělo se to odehrát někdy v dávné minulosti, tak jsem to z tohoto hlediska moc neřešila :mrgreen: Ale jak říkám, samotné mi to přijde ujeté… :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama