Je zde nějaký učitel dějepisu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hh123
Nováček 3 příspěvky 15.03.18 21:29
Je zde nějaký učitel dějepisu?

Je zde nějaká učitelka či učitel dějepisu-zeměpisu? Pokud ano prosím napište mi do zprávy potřeboval bych se zeptat na pár věcí. Děkuji

Reklama

Reakce:

Tinuvien
Generální žvanilka 22368 příspěvků 15.03.18 22:07

Dějepis…co potřebuješ? 8)

EvulinkaH
Kecalka 331 příspěvků 15.03.18 22:21
:mavam:

Hanka Adamov
Povídálka 48 příspěvků 15.03.18 22:27

Doufám, že nevadí, ale ráda bych se taky zeptala… Nevím, jestli to, co popíšu, se opravdu někde stalo, nebo se mi to zdálo nebo to byla nějaká kniha, prostě se nemůžu vzpomenout :)
Jistá země byla v područí jiné. Chtěla se osamostatnit, ale ta druhá s tím nesouhlasila. Nakonec se té menší podařilo domluvit, že u příležitosti nějakého státního svátku budou mít jakože na ten jeden den svobodu. V ten den „svobody“ okamžitě vyhlásili válku jiné, třetí velké zemi a ten stejný den také kapitulovali. Tím přešli pod tu třetí zemi a v podstatě se tímto osvobodili od té předchozí. No když to píšu a čtu po sobě, tak mi to připadá dost ujeté, takže tipuju ten sen :lol:

Tinuvien
Generální žvanilka 22368 příspěvků 16.03.18 06:24

@Hanka Adamov takhle mezinárodní právo nefunguje. :mrgreen:

Hanka Adamov
Povídálka 48 příspěvků 16.03.18 07:20

@Tinuvien Mělo se to odehrát někdy v dávné minulosti, tak jsem to z tohoto hlediska moc neřešila :mrgreen: Ale jak říkám, samotné mi to přijde ujeté… :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Tragédie v dole Dukla: 108 dělníků odsoudili na smrt, zděšení hasiči se hroutili

Náhoda, lajdáctví a selhání lidského faktoru. To všechno stojí za největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama