Soukromá školka Praha 10 - doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetraMa88
Nováček 3 příspěvky 14.03.18 21:43
Soukromá školka Praha 10

Ahoj, nedávno jsme se přestěhovali do Prahy a já bych potřebovala pro dceru najít soukromou školku, kam by mohla chodit tak na 3 dopoledne v týdnu. Můžete mi prosím doporučit nějakou na Praze 10 nebo v blízkém okolí, o které víte, že nabírá děti i během roku? Zatím mi to přijde jako nemožná věc, něco sehnat..moc děkuji ;)

Reklama

Reakce:

whooro
Kecalka 190 příspěvků 14.03.18 22:41

Není to sice P10, ale my byli spokojeni s miniskolkou Vesele slune v ul. Na Kacerove :palec: takovy hezky domecek se zahradou, jsou asi celkem flexibilní.

PetraMa88
Nováček 3 příspěvky 15.03.18 08:35

Díky za info, to už je docela z ruky, ale třeba nebude jiná možnost :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bejvalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama