Jedenácti měsíční holčička v noci pláče asi hladem

Napsat příspěvek
Velikost písma:
20
29.9.20 09:46
@Berry77 píše:
@Lailinka zní to opravdu neuvěřitelně, že do dítěte denně liješ škrob s cukrem :roll:
Jinak problém bude jinde, spokojené roční dítě spí celou noc po mléku bez jídla, zkus žízeň, zima, horko, tma, může se bát :nevim:

Dělám ji ten z dm s vodou
Pít mi v noci nechce to plive
Sama tam taky není je tam sní druhá dcerka
Když ji prikreju odkope se.
A mají tam světýlko takže úplná tma tam taky není.
Opravdu jsem bezradna jednu noc spí ok a druhou se budí s hysterakem 🙈

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20
29.9.20 09:48
@unuděná píše:
Tys ale v úvodním příspěvku psala, že v noci dostane flašku o půlnoci a pak ve 4-v té má tedy co?

V té má sunar nebo vodu ale to prostě všechno plive

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
29.9.20 09:49
@Lailinka píše:
V té má sunar nebo vodu ale to prostě všechno plive

No tak zjevně nemá hlad, ne? Kdyby měla, tak si to mléko vypije. Nicméně je na to stejně už dost velká, pochybuju, že bys jí pak čistila zuby, takže raději vyřeš, co má za jiný problém. Může se jednat o noční děsy, tak prostě buď u ní, pomazli a znovu uspi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20
29.9.20 09:49
@unuděná píše:
A to jí má nasytit? Voda se škrobem a trochou cukru? Kdo ti tohle poradil, nebo jak jsi na to přišla?

Poradila mi to známá akorát že radila obyc puding jenže ten se mi do ní cpát nechce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6429
29.9.20 09:50

Dítě chce být primárně s mámou, malá sestra ležící a spící na vedlejší posteli jí nepomůže. Je jí jen 11 měsíců, ne 11 let. Nemá logické myšlení, cítí teď a tady.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
29.9.20 09:50
@Lailinka píše:
Poradila mi to známá akorát že radila obyc puding jenže ten se mi do ní cpát nechce

No, to raději nebudu komentovat :zed: Když už musí být ve flašce něco víc sytícího, tak do toho sunaru přimíchej trochu nemléčné kaše, ale podle mě by ve vašem případě bohatě stačilo dát jí normální večeři a pak na usnutí tu lahev s mlékem, pokud na ní trvá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20
29.9.20 09:54

@unuděná
Dobře ještě zkusím toto tedy
Děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9293
29.9.20 10:33

@pikola vývar k večeři samozřejmě :lol: a v noci už bych zkusila dát jen tu vodu z flašky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7065
29.9.20 11:28

Jak už tu zaznelo.
Dej jí na večeři něco normálního třeba v 18 h normální večeři, a pak jako druhou to mléko.
Už je dost "velká " aby se mohla najíst normálně na večer. A mléko dostat případně jako druhý chod pokud jde o tu flašku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí