Jedenácti měsíční holčička v noci pláče asi hladem

19
29.9.20 08:32

Jedenácti měsíční holčička v noci pláče asi hladem

Ahoj potřebuji poradit třeba se stim už někdo setkal.
Mám 11.mesicni holčičku, která je dá se říct zlata ohledně spínání. Ale problém nastává v noci, dřív spinkala celou noc. Jelikož sunar odmítá tak dostava 8o flašku s pudingem a nebyl problém, ale o půl noci i dřív se vzbudí a strašně pláče tak dostane flašku a zase usne, ale okolo 4-5 to je na novo. Zoubky máme jakž takž za sebou. Opravdu může mít tak často hlad?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19164
29.9.20 08:35

@Lailinka coze? Jak lahev s pudingem? Kolik toho pudingu za den sni/vypije? Spis nez hlad ji bude trapit samota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
29.9.20 08:38

To je nějaký nový způsob stravování miminek? Ten puding se vaří s vodou nebo kravskym mlékem? Musí to být nějaká určitá značka pro děti, nebo jakýkoliv šmejd z jakékoliv země?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6938
29.9.20 08:39

Láhev s pudinkem neznám a to mám tři děti.
Ale než jí cpát tímto. Co třeba ji dát na večeři to co měla na oběd? Hustou polévku, nebo brambor s mrkví…masem.To by ti nesnědla?
Píšeš, že zuby máte Jakš takš za sebou. Kolik jich už má venku?
Nemůže mít jen žízeň?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24961
29.9.20 08:54

Tu láhev s pudinkem ti prosím tě doporučil kdo? 8o to ho děláš z mlíka a sladíš? Tohle by tak staré dítě vůbec jíst nemělo
Mě se budí 11 měsíční co 3 hodiny na kojení :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13823
29.9.20 08:54

Taky nechápu láhev s pudinkem 8o Nechápu ani kaše do lahve, ale dejme tomu, to je poměrně rozšířená blbost. Dej jí večer normální večeři - třeba to, co jí k obědu (masozeleninu, hustou polévku apod.) a v noci napít jen čisté vody. Takhle jí zničíš zuby. V roce se dítě určitě nebudí hlady, pokud jí normálně přes den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1804
29.9.20 08:55

@Lailinka zkus jí dát v noci napít vody.
A ten puding bych určitě vyměnila za hustý vývar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24961
29.9.20 09:00
@kavenka píše:
@Lailinka zkus jí dát v noci napít vody.
A ten puding bych určitě vyměnila za hustý vývar.

V noci dávat vývar? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36008
29.9.20 09:08

Pudink se sice běžně nedává, ale je v pohodě, je to zahuštěné mléko škrobem. Škrob už děcko může a je ve všem. V podstatě se to výživově moc neliší od kaše. Ale spíš si myslím, že to není hlad, ale obyčejné noční buzení s neschopností normálně usnout bez nějaké pomoci.

Příspěvek upraven 29.09.20 v 09:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2277

V 11 měsících v noci puding nebo vývar. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Spousta dětí se v noci budí i do 2 let, chtějí třeba jen pohladit, dát dudlíka, někdy mlíko. Děti mají i různá období, někdy spí celou noc, někdy se budí. I dospělý se někdy v noci budí. Co jí dáváš přes den, když Sunar nechce? Už asi není kojená. Když už, tak bych dala trochu řidší dětskou kaši nebo jen čaj, vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2056

@Lailinka zní to opravdu neuvěřitelně, že do dítěte denně liješ škrob s cukrem :roll:
Jinak problém bude jinde, spokojené roční dítě spí celou noc po mléku bez jídla, zkus žízeň, zima, horko, tma, může se bát :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
29.9.20 09:37

@Cuddy pouze na noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
29.9.20 09:41
@Uslava píše:
To je nějaký nový způsob stravování miminek? Ten puding se vaří s vodou nebo kravskym mlékem? Musí to být nějaká určitá značka pro děti, nebo jakýkoliv šmejd z jakékoliv země?

Já ho dělám s vodou
Kupují v dm ten puding hotový akorát ji ho rozredim do flašky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13823
29.9.20 09:42
@Lailinka píše:
Já ho dělám s vodou
Kupují v dm ten puding hotový akorát ji ho rozredim do flašky.

A to jí má nasytit? Voda se škrobem a trochou cukru? Kdo ti tohle poradil, nebo jak jsi na to přišla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
29.9.20 09:43
@Jannys píše:
Láhev s pudinkem neznám a to mám tři děti.
Ale než jí cpát tímto. Co třeba ji dát na večeři to co měla na oběd? Hustou polévku, nebo brambor s mrkví…masem.To by ti nesnědla?
Píšeš, že zuby máte Jakš takš za sebou. Kolik jich už má venku?
Nemůže mít jen žízeň?

Což to ona sní bez problémů ale na noc než usne chce flašku
Všechny spodní i vrchní krom jednoho Špičáku který se jí už prorizl.
Pít mi v noci vubec nechce plive to a pak šílený řev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama